9 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ ۱۳:۴۷:۵۱
کد مطلب:  1605106
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش وپرورش فارس خبر داد:
حضور دانش اموزان و فرهنگیان فارسی در مسابقات کشوری قرآن، عترت و نماز

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش وپرورش فارس گفت: 74 دانش آموز منتخب مسابقات قرآن ،عترت و نمازاستان فارس در سی ونهمین دوره مسابقات کشوری شرکت می کنند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش فارس، جهانبخش بانشی گفت: گفت: از اول تیرماه مقدماتی کشوری با ارسال آثاردانش اموزان منتخب به دبیرخانه مسابقات شروع می گردد.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش وپرورش فارس افزود: پس از داوری مقدماتی از اواسط تیرماه تا اوایل مردادماه مرحله نهایی کشوری بصورت برخط و آنلاین و ارتباط تصویری زنده بین دانش اموزان  راه یافته برگزارمی گردد.

بانشی همچنین گفت: تعداد 10 نفر از همکاران فرهنگی خواهر و برادر منتخب استان فارس  نیز در ششمین دوره مسابقات قران، عترت و نماز فرهنگیان کشور (در رشته های قرائت تحقیق،نهج البلاغه،روش تدریس احکام وحفظ ده جزء و کل)  به میزبانی خراسان رضوی  شرکت می کنند.

 وی افزود: این مسابقات نیز در مرحله مقدماتی کشوری با ارسال آثار همکاران برادر و خواهر فرهنگی منتخب درحال داوری می باشد که  14 لغایت 16 تیرماه مسابقات مرحله نهایی فرهنگیان نیز به صورت انلاین و ارتباط زنده تصویری برگزارمی گردد.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش وپرورش فارس گفت: با برنامه ریزی و نظارت اداره قرآن، عترت و نماز اداره کل آموزش وپرورش فارس، مسابقات مقدماتی استانی در اکثرشهرستان ها و مناطق استان فارس به شیوه مجازی  و نیمه حضوری و در برخی مناطق با رقابت دانش آموزان و رعایت پروتکل های بهداشتی  برگزارگردیده است.

بانشی افزود: پس از آن دانش آموزان برتر به  مرحله استانی معرفی و پس از داوری آثار ارسالی  آنها  که به صورت لوح فشرده بود،تعداد44  نفر در بخش آوایی و 30 نفردر بخش پژوهشی  و در مجموع 74 نفربه  عنوان نفرات برتر استان درمسابقات کشوری که به میزبانی استان سمنان وخراسان رضوی به شیوه مجازی برگزار می گردد شرکت می نمایند.

 

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :