18 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ ۱۱:۵۸:۲۷
کد مطلب:  1604966
مشاور وزیر آموزش‌وپرورش در امور زنان:
با افزایش سطح مهارتها ، نقش مدیریتی زنان فرهنگی پر رنگ تر می شود

به همت کارشناسی امور بانوان اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران همایش یک روزه دختران خورشید به مناسبت بزرگداشت دهه کرامت با حضور زهرا پناهی روا مشاور وزیر آموزش‌وپرورش، الهه حسن پور معاون سلامت و تربیت بدنی و سروش کریمی کارشناس مسئول امور بانوان اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و جمعی از همکاران فرهنگی استان تشکیل شد .

به گزارش  دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران زهرا پناهی روا مشاور وزیر آموزش‌وپرورش در امور زنان در همایش دختران امروز که با حضور همکاران آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  در اردوگاه شهید مصطفی خمینی در شهرستان دماوند برگزار گردید گفت :  نقش زنان پس از جمهوری اسلامی بسیار پر رنگ و موثر است . زن در عین حساسیت ها و زنانگی و نقش مادری در مسائل خانواده باید همواره در آزادی و پاکیزگی نقش موثر خود را در جامعه ایفا کند .

بنا براین گزارش مشاور وزیر آموزش‌وپرورش در امور زنان با تمجید از به کار گیری تعداد مطلوبی از زنان در پست های مدیریتی بالا در اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  تاکید کرد : سطح مهارتهای زنان فرهنگی را باید روز بروز بالاتر ببریم تا در عرصه مدیریت گامهای استواری برداریم و زنان نقش مدیریتی پر رنگ تری داشته باشند .

به اشتراک بگذارید :