23 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ ۰۷:۴۸:۲۱
کد مطلب:  1604494
پژوهشگاه مطالعات آموزش‌وپرورش برگزار می‌کند؛
نشست ارائه یافته‌های پژوهشی با عنوان: «ارزشیابی دوره‌ای برنامه درسی علوم‌تجربی دوره اول ابتدایی»

پژوهشکده خانواده و مدرسه پژوهشگاه مطالعات آموزش‌وپرورش، نشست ارائه یافته‌های پژوهشی، با عنوان: «ارزشیابی دوره‌ای برنامه درسی علوم‌تجربی دوره اول ابتدایی» را برگزار می‌کند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، این نشست با ارائه «زهرا مهربان» و به مدیریت «قدسی احقر»، رئیس پژوهشکده خانواده و مدرسه؛ و با حضور محمود امانی طهرانی (دبیر کل شورای عالی آموزش‌وپرورش)، عباس معدن دار عضو مؤسس انجمن آموزش‌وپرورش تطبیقی ایران و اصغر مینایی (عضو هیئت‌علمی دانشگاه علامه طباطبایی و ناظر طرح) انجام خواهد شد.

بر این اساس، ‌اعضای هیئت‌علمی و کارشناسان پژوهشگاه مطالعات آموزش‌وپرورش و سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی و مدعوین حوزه ستادی و وزارت متبوع و تعدادی از مدیران،‌معاونان و معلمان مدارس و والدین در این نشست به‌صورت مجازی شرکت خواهند کرد.

علاقه‌مندان به حضور در این نشست می‌توانند، روز چهارشنبه مورخ 2 / 4 / 1400 از ساعت 10 الی 13، از طریق لینک ورود به نشست مجازی https://meet.oerp.ir/b/zw2-x0n-evv-cpq در این جلسه شرکت کنند.

به اشتراک بگذارید :