28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۴ ۰۹:۵۰:۰۰
کد مطلب:  wXhglTP8
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
ستاره های قرآنی شهرستان های استان تهران در مسابقات کشور ی قرآن، عترت و نماز خوش درخشیدند

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از درخشش دانش آموزان نخبه قرآنی استان در سی و چهارمین دوره مسابقات کشوری قرآن ،عترت و نماز در قسمت پژوهشی که به میزبانی استان خراسان رضوی برگزار شد، خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی  اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، سید مجتبی هاشمی، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت:کاروان 30 نفره دانش آموزان  نخبۀ قرآنی شهرستان های استان تهران ، اعزامی به سی وچهارمین دوره مسابقات قرآن عترت و نماز مرحله کشوری در خراسان رضوی خوش درخشیدند.

وی با اشاره این که در این دوره از مسابقات که از24 لغایت 1مرداد ماه سال جاری به میزبانی استان  خراسان رضوی در مشهد مقدس برگزار گردید، در قسمت دختران  دانش آموزان حدیثه ارویی رتبۀ اول رشته تفسیر پایه چهارم  از منطقۀ شهریار، معصومه پاشوی رتبۀ اول رشته تفسیر پایه سوم از منطقه قرچک، قدریۀ یاوری رتبۀ دوم رشته صحیفۀ سجادیه پایه چهارم از منطقۀ پیشوا، زهرا قاسمی رتبۀ دوم رشته احکام پایه چهارم از منطقۀ اسلامشهر،  موفق به کسب رتبه های کشوری شدند.

هاشمی ادامه داد: در قسمت پسران، دانش آموزان علی شجاعی، رتبۀ چهارم تفسیر پایۀ دوم  از منطقۀ ری دو، علی مشهدی رضا رتبۀ پنجم  انشاء نماز  پایۀ دوم  از منطقۀ رباط کریم  و مجتبی اسدی رتبۀ پنجم  تفسیر پایۀ چهارم از منطقۀ ری یک موفق به کسب رتبه های برتر در مسابقات قرآن عترت و نماز شدند.

شایان ذکر است این دانش آموزان در قسمت پژوهشی مسابقات قرآن، عترت و نماز موفق به کسب رتبه شدند و دانش آموزان در قسمت آوایی از مورخ 3  الی 11 مرداد ماه برای رقابت با سایر دانش آموزان  از سراسر کشور به استان همدان اعزام شد.

به اشتراک بگذارید :