28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۴ ۰۷:۴۵:۰۰
کد مطلب:  bzkpE2VQ
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
هنرجویان و هنرآموز فنی و حرفه ای شهرستان های استان تهران در مرحله نهایی جشنواره هنر های تجسمی خوش درخشیدند

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ازكسب یك رتبه اول و سه رتبه سوم هنرجویی و یك رتبه برتر هنرآموزی در ایستگاه پایانی جشنواره هنرهای تجسمی کشور توسط هنرجویان این استان خبر داد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، میررضا شفیع پور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت : هفدهمین دوره جشنواره هنرهای تجسمی شاخه فنی و حرفه ای به میزبانی استان سمنان از تاریخ 28/4/95 لغایت 30/4/95 در دو گرایش هنرآموزی و هنرجویی برگزار شد . 

وی افزود : گروه اعزامی از شهرستانهای استان تهران مشتمل بر 7 هنرجو و یك هنر آموز به رقابت با سایر استانهای كشور در بخش هنرجویی و هنرآموزی پرداختند و  حائز رتبه برتر رشته گرافیك در بخش هنرآموزی از منطقه رباط كریم   ، رتبه اول گرافیك  از منطقه پاكدشت ، و سه رتبه در رشته های انیمیشن ، چاپ و حجم اسمبلاژ در بخش هنرجویی به ترتیب از مناطق شهر قدس، دماوند و ناحیه 2 شهر ری  شدند.

شفیع پور ادامه داد : همچنین رشته های طراحی و دوخت از ورامین،انیمیشن از شهر قدس ونقاشی از ناحیه دو شهرری به عنوان رتبه های شایسته تقدیر شناخته و معرفی شدند.

این مقام مسئول ضمن تقدیر از هنرآموز برتر و هنرجویان حائز رتبه در مرحله نهایی جشنواره هنرهای تجسمی تصریح كرد: كسب رتبه هنرآموز برتر و رتبه های اول تا سوم جشنواره هنرهای تجسمی شكوفایی و به بار نشستن  استعداد ، توانمندی ، ابتكار و خلاقیت هنرآموزان هنرجویان را  به نمایش می گذارد  و در صورت استمرار  برنامه ریزی های اثر بخش ، شاهد رتبه هایی از این دست خواهیم بود.

شایان ذكر است در حاشیه این جشنواره ، جلسه هماهنگی رؤسای ادارات فنی و حرفه ای و كاردانش با حضور مدیركل فنی و حرفه ای وزارت متبوع و دیگر مسئولین برگزار شد .

 

 

به اشتراک بگذارید :