13 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ ۱۲:۴۱:۰۲
کد مطلب:  1603826
تجلیل از برگزیدگان کشوری جشنواره و پویش مدافعان و سفیران سلامت

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان از عطیه نادری و زهرا امیری برگزیدگان کشوری جشنواره و پویش مدافعان و سفیران سلامت تقدیر به عمل آورد .

به گزارش  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان، علی رضا نخعی در این مراسم با تاکید بر اینکه آموزش و پرورش به دنبال رشد همه جانبه در همه زمینه ها  برای یک دانش آموز است  تاکید و بیان داشت : یک معلم توانمند باید همه جوانب رشد را برای آینده سازان در نظر بگیرد تا  دانش آموزان بهتری را در اختیار جامعه قرار دهد .

 وی ادامه داد : دانش آموزان به فعالیت بدنی ،تحرک و  تغذیه کافی نیاز دارند تا بتوانند به رشد جسمی و تکامل ذهنی کافی برسند و در این راه نیاز است تا معلمان و مدیران به سواد سلامت اهمیت بیشتری بدهند .

در ادامه این مراسم معاون تربیت بدنی و سلامت با بیان اینکه در این جشنواره بیش از 700 اثر برای برای پویش مدافعان سلامت و 800 اثر هم  برای سفیران سلامت به دبیرخانه استان ارسال شد که پس از بررسی تعداد 36 اثر از هر پویش به مرحلهکشوری راه یافتند .

فرید بهرامی ادامه داد : پس از داوری های به عمل آمده در دبیرخانه کشوری  عطیه نادری دانش آموز دبستان شهدای پاسدار ناحیه 1 خرم آباد در جشنواره سفیران سلامت کشوری بعنوان برگزیده ملی و زهرا لر امیری شهرستان دلفان مقطع متوسطه آموزشگاه خدیجه کبری در جشنواره پویش سپاس از مدافعان سلامت برگزیده کشوری انتخاب شدند .

لام به ذکر است این جشنواره با هدف سپاس از سفیران سلامت، مدافعان سلامت و کادر پرستاری، پزشکی، درمانی و بهداشتی در مبارزه با کرونا، قدردانی از مراقبین سلامت و بهداشت مدارس، بهداشت محیط و آموزش های زیست محیطی ، تغذیه سالم و فعالیت بدنی و در  بخش های نقاشی، دلنوشته، پیامک و شعر برگزار شد

.

به اشتراک بگذارید :