2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۴ ۱۰:۰۲:۴۶
کد مطلب:  rarZhMKn
معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش :
شهرستان های استان تهران از ویژگی های بسیار خاصی برخوردار است که یک مدیریت مشارکتی همه جانبه را می طلبد .

معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش در مراسم آیین تکریم و معارفه مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از زحمات و خدمات مدیرکل اسبق این اداره کل تقدیر و اقای عبدالرضا فولادوند را با ابلاغ حکم وزیر آموزش و پرورش به عنوان مدیر کل جدید شهرستان های استان تهران معرفی کرد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، مهرزاد حمیدی معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش گفت : خوشحالم که در یک مراسم بدرقه با شکوه و همچنین یک استقبال با شکوه شرکت می کنم .

وی با تاکید بر این که ارج گذاری به خدمات ارزنده خدمت گذاران در نظام آموزش و پرورش از ویژگی های ارزنده این وزارتخانه است اظهار داشت : جمع منسجم و کار گروهی مشترک با یک راهبری خوب آموزشی توسط دکتر علیرضا کمرئی ، شورای معاونین ، روسای مناطق ، همکاران و مدیران مدارس اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران سبب گردید تا این اداره کل قدمهای بسیار خوبی در حوزه آموزش و پرورش و دستیابی به اهداف سند تحول بنیادین و برنامه استراتژیک آموزش و پرورش بردارد.

حمیدی با اشاره به این نکته که گذشته ، چراغ راه آینده است افزود : شهرستان های استان تهران از ویژگی های بسیار خاصی برخوردار است که یک مدیریت مشارکتی همه جانبه را می طلبد که دوستان با یک کار تیمی خوب و قوی به درستی از عهده آن برامدند.

معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش در پایان ضمن ارزوی توفیق برای اقای کمرئی در سمت جدید خود اقای عبدالرضا فولادوند را نیز به عنوان فردی شایسته و مدیری توانمند که در اکثر حوزه های آموزش و پرورش دارای تجاربی ارزنده است را معرفی و برای ایشان نیز ارزوی توفیق نمود .

 

به اشتراک بگذارید :