8 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ ۱۸:۰۶:۴۲
کد مطلب:  1601790
۱۱ مدرسه در حال ساخت و اهدای بیش از ۵۰۰ تبلت با همت زوج فرهنگی شاغل در آموزش و پرورش استثنایی

زوج فرهنگی شاغل در آموزش و پرورش استثنایی استان خراسان رضوی با تشکیل تعاونی فرشته های روستا در حال ساخت ۱۱ مدرسه هستند و تاکنون بیش از ۵۰۰ تبلت به دانش آموزان کم برخوردار اهدا کرده اند.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل  سازمان آموزش و پرورش استثنایی، معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی با زوج فرهنگی  و موسس تعاونی فرشته های روستا دیدار کرد.

  آقای موسویان و خانم دلمرادی زوج فرهنگی هستند که تعاونی فرشته های روستا را تاسیس کرده اند و این موسسه تاکنون  ۸۰ هزار عضو در سراسر کشور جذب کرده است.

این موسسه در حوزه مدرسه سازی و مدرسه یاری بویژه  حوزه دانش آموزان استثنایی فعالیت دارد و در حاضر  ۱۱ مدرسه در حال ساخت دارد که از این تعداد ۶ مدرسه در حوزه آموزش و پرورش  استثنایی است. هم چنین این موسسه  در راستای  طرح هدایت تاکنون  بیش از ۵۰۰ تبلت تهیه و به دانش آموزان کم برخوردار  اهدا کرده است.

 شایان ذکر است در نشست رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی با این دو همکار فرهنگی مقرر شد نیارمندی های آموزش و پرورش استثنایی در حوزه های توانبخشی، مشکلات ویژه یادگیری، ورزشی به این تعاونی داده شود  تا در جهت نیازمندی ها گام هایی  برداشته شود.

 

به اشتراک بگذارید :