17 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ ۱۳:۰۳:۰۰
کد مطلب:  1601786
فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در نشست تخصصی ساماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش منطقه9:
با جدیت و مستندسازی فعالیت ها نیروی انسانی را ساماندهی کنید

فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در ارتباطی ویدیویی میهمان ویژه ی نشست تخصصی ساماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش منطقه9 بود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، نشست تخصصی ساماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش منطقه9 (برای سال تحصیلی 1400- 1401) با حضور فولادوند مدیر کل، محسنی نسب مدیر آموزش و پرورش منطقه9، عدالت آذر رئیس گروه طرح و برنامه و نمایندگان حوزه معاونت های اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران، معاونین آموزشی و کارشناس مسئولان و کارشناسان مقاطع تحصیلی، و برخی از اعضای شورای مدیریتی آموزش و پرورش منطقه9، به صورت گفتگوی ویدیویی و مجازی برگزار شد.
عبدالرضا فولادوند، مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران ضمن گرامی داشت ایام دهه کرامت و تقدیر از تلاش ایثارگونه جامعه فرهنگی کشور در برگزاری امتحانات و انتخابات، توجه به تامین و جانمایی درست و اصولی منابع انسانی در آموزش و پرورش را بسیار ضروری و مهم توصیف کرد.
وی افزود: با جدیت و مستندسازی فعالیت ها نیروی انسانی را ساماندهی کنید. ما برای مملکت کار می کنیم و این یک وظیفه ملی است و تا آخرین لحظه باید تلاش کنیم تا امر ساماندهی فضا و نیروی انسانی برای بازگشایی مدارس به خوبی پیش برود.
فولادوند با اشاره به اینکه دلی کارها را انجام دهید ابراز امیدواری نمود تا مقدمات بازگشایی در سال تحصیلی جدید با کمیت و کیفیت مطلوب اجرا شود.
در این نشست معاونین آموزشی و کارشناس مسئولان منطقه و نمایندگان معاونت های اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران نیز به بیان دیدگاه های تخصصی خود در زمینه نیروی انسانی و بررسی آمار و اطلاعات موجود پرداختند.

به اشتراک بگذارید :