13 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ ۱۴:۳۵:۰۵
کد مطلب:  1600448
با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام و اعضا برگزار شد؛
جلسه هماهنگی بزرگداشت 3 هزار شهید ، 55 شهید فرهنگی و 370 شهید دانش آموزی استان ایلام

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برای برگزاری کنگره بزرگداشت 3 هزار شهید استان ایلام و 55 شهید فرهنگی و 370 شهید دانش آموزی استان ایلام با حضور مدیرکل آموزش و پرورش و اعضای کمیته در سالن شهید غیاثی اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد.

   به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، امیر مهردادی مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام در این جلسه گرامیداشت یاد شهدا را موثرترین گام برای ترویج فرهنگ شهادت و ایثارگری دانست و گفت: با ذکر فضایل شهدا، به یاد می آوریم که مدیون چه تلاش ها و جانفشانی هایی هستیم.

  مهردادی برگزاری کنگره بزرگ شهدای استان و شهدای فرهنگی و دانش آموزی را فرصتی مغتنم برای پاسداشت آنان بر شمرد و گفت: در کنار این کنگره بنا بر برنامه ریزی های به عمل آمده در صدد هستیم تمثال مبارک  شهدای فرهنگی و دانش آموزی به همراه دلنوشته ها و وصیت نامه های آنان در قالب کتاب،پوستر، تندیس و بسته ای فرهنگی ارائه گردد زیرا تببین زندگی آنها می تواند سرمشق خوبی برای جامعه باشد.

   مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام از اعضای کمیته برگزاری این کنگره خواست تا با برنامه ریزی و بر اساس شرح وظایف با همکاری بسیج فرهنگیان، بسیج دانش آموزی و تشکیل کارگروههای مختلف زمینه برگزاری باشکوه این کنگره را فراهم نمایند.

  در این جلسه هر یک از اعضا با ارائه نظر و پیشنهاد به بیان مسائل و چگونگی برنامه ریزی برای برگزاری با شکوه این مراسم بیان کردند.

   کنگره شهدای استان ایلام در 21 کمیته و 5 اجلاسیه قرار است در اواخر آبان یا اوایل آذرماه 1400 در مصلی بزرگ شهر ایلام و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار شود.

 

به اشتراک بگذارید :