8 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ ۱۳:۰۵:۰۰
کد مطلب:  1600422
بازدید سرزده مدیر کل آموزش و پرورش استان از ستاد ثبت نام دانش آموزان ناحیه 2 زنجان

مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان به همراه رییس اداره حراست، صبح امروز بصورت سرزده از ستاد ثبت نام دانش آموزان اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 بازدید کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 زنجان، حسن مظفری مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان در این بازدید با  قدردانی از زحمات عوامل اداری و مدارس اعم از مدیران، معاونان وعوامل اجرایی آموزشگاهها ضمن بررسی چگونگی ثبت‌نام، از نزدیک در جریان روند ثبت نام دانش آموزان قرار گرفت.

مدیر کل آموزش و پرورش استان در جریان این بازدید با تعدادی از اولیای دانش آموزان از نزدیک گفتگو کرد و به مشکلات و سوالات آنها پاسخ داد.

مظفری در ادامه در رابطه با هدایت تحصیلی، ثبت نام دانش آموزان دوره دوم متوسطه، رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در زمان ثبت نام، عدم دریافت شهریه در زمان ثبت نام، رعایت دستورالعمل ثبت نام دانش آموزان  و رفع نگرانی از خانواده‌ها، حفظ عزت و آرامش خانواده‌ها توصیه‌های لازم را ارائه نمود.

 شایان ذکر است در این بازدید، مجید  دویرانی مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2، نعمت محمدی رییس اداره حراست استان و معاونان اموزشی، پرورشی، برنامه ریزی و پشتیبانی مدیر کل را همراهی کردند.

گفتنی است در حاشیه این بازدید مدیرکل آموزش و پرورش استان با حضور در دوایر داخلی اداره ناحیه 2 ضمن عرض خداقوت به همکاران با آنها دیدار و گفتگو کرد.

به اشتراک بگذارید :