23 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ ۱۳:۱۱:۴۴
کد مطلب:  1600304
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان اعلام کرد؛
برگزیدگان جشنواره روش های تدریس مبتنی بر it معلمان عشایری استان اصفهان در سال تحصیلی 1400-1399

اسامی برگزیدگان جشنواره روش های تدریس مبتنی بر it معلمان عشایری استان اصفهان سال تحصیلی 1400-1399 اعلام شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، جشنواره روش های برتر تدریس مبتنی برit معلمان عشایری استان اصفهان برگزار شد.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، در خصوص اجرای جشنواره ی روش های برتر تدریس معلمان عشایری اظهار داشت : این جشنواره از جمله طرح هایی است که در راستای کاهش روش های معلم محوری، تقویت روش های فعال، خلاق و گروهی اجرا می گردد که زمینه مشارکت، تفکر و خلاقیت را در دانش‌آموزان فراهم ‌آورد .

وی افزود: با اجرای این جشنواره سعی بر این شده تا معلمان عزیز عشایری در این جشنواره با انگیزه ی بیشتری شرکت نمایند همچنین از تجارب سایر معلمان بهره مند شوند و با ایجاد تعاملی سازنده و هم افزایی در نهایت به بهبود و ارتقاء آموزش و یادگیری کمک شود .

ابطحی در ادامه گفت: امسال همانند سالهای گذشته معلمان عزیز مدارس عشایری استان اصفهان با توجه به شرایط هر منطقه به صورت مجازی و حضوری ، بسیار پرقوت در این جشنواره شرکت داشتند.

معاون آموزش ابتدایی در ادامه تصریح کرد : کلیه آثار ارسال شده به استان در دبیرخانه استانی جشنواره که در منطقه سمیرم قرار دارد مورد بررسی و داوری قرار گرفت و تعداد 13 اثر انتخاب گردیدکه به زودی مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

ابطحی در پایان از کلیه عوامل اجرای این جشنواره تقدیر و تشکر نمود .

به اشتراک بگذارید :