18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ ۱۱:۵۳:۰۸
کد مطلب:  1600108
بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان فارس به مناسبت حماسه حضور 28 خرداد 1400

سازمان بسیج فرهنگیان استان فارس در راستای حضور پرشور مردم انقلابی در انتخابات ریاست جمهوری 1400 بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس،  متن بیانیه به شرح زیر است:
                                                                           باسمه تعالی
بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان استان فارس در راستای خلق حماسه بی بدیل 28 خرداد 1400
دگر بار، پرده ای دیگر از ایثار و مجاهدت ملت نستوه ایران اسلامی در جریده تاریخ مشعشع و خونرنگ این سرزمین حک گردید، به طوریکه هیچ خامه ای را یارای به تصویر کشیدنش نیست. به حقیقت صفحه تاریخ 28 خرداد ماه 1400، مبدأ قطب نمای حرکت این ملت بزرگ برای تأسیس تمدن نوین اسلامی گردید. حرکتی که تمام روایت های انحرافی طراحی شده دشمنان این ملت را نقش بر آب کرد. در این میان جامعه فرهنگیان فرهیخته فارس نیز بار دیگر آیینه دار محضر حضرت رفیق اعلاء گردیده و به پیروی از امام حاضر خویش، به حق طلوعی سبز را در پای صندوق های رأی به نمایش گذاشتند و ضامن کوچ انقلاب از وضع موجود به سمت وضع مطلوب در یک جهش تاریخی شدند.
سازمان بسیج فرهنگیان فارس ضمن تجلیل از حماسه تاریخی این ملت رسالت محور، از جامعه فرهنگیان فارس تقدیر نموده و انتظار دارد تمامی منتخبین شورای شهر و ریاست جمهوری با عمل به وعده های خویش اجازه ندهند باور مردم نسبت به خدمتگزاران نظام، نحیف و تبخیر گردد. بدون شک رصد و نظارت فرهنگیان فرهیخته فارس به عنوان قشر مفکره و فحول جامعه فارس بر رفتار دولتمردان و اعضای شورای شهر و روستا در پساانتخابات ضامن عمل به شعارهایی خواهد بود که در انتخابات بر زبان نامزد ها جاری شده است.
به حقیقت، پیروز این میدان، ملت شریف و بزرگی است که در آوردگاه رویدادهای داخلی، منطقه ای و جهانی پیروز جنگ هوشمند و ترکیبی دشمنانی شدند که در صدد بودند مردم را از صحنه انتخابات به دور دارند.
 

به اشتراک بگذارید :