28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ ۱۰:۲۶:۰۱
کد مطلب:  1599926
جشن فارغ التحصیلی دانش‌آموزان دختر کم توان ذهنی در شهرری

جشن فارغ التحصیلی دانش آموزان دختر کم توان ذهنی آموزشگاه استثنایی اقدس موفقیان ناحیه 2 شهر ری برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران،  جشن فارغ¬التحصیلی دانش آموزان دختر پایه دوازدهم  آموزشگاه استثنایی اقدس موفقیان  با حضور رئیس و معاون  آموزش و پرورش  استثنایی شهرستانهای استان تهران ، کادر آموزشگاه اقدس موفقیان  و اولیاء دانش آموزان در حیاط آموزشگاه برگزار شد.

عبدالرضا دژن رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی با اشاره به وضعیت این گروه از دانش‌آموزان در مقایسه با دانش‌آموزان عادی تصریح کرد: رسیدن به این مرحله با همت و پشتکار فراوان دانش آموزان و زحمات معلمان و همچنین برنامه ریزی دقیق و نظارت و اجرای کار‌شناسان اداره آموزش و پرورش میسر شده است.

وی گفت: در آینده نیز با حمایت نهاد‌های مسئول همچون بهزیستی و کمیته امداد، امیدواریم دانش‌آموزان استثنایی دغدغه شغلی نداشته و پله‌های رشد و شکوفایی را طی کنند.  

دژن هدف از برگزاری این جشن را «ایجاد انگیزه برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر تحصیلی»، «تقویت روحی دانش‌آموزان» و «تجدید خاطره‌ای خوش از مقطع گذرانده شده» عنوان کرد.

در پایان این مراسم که با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی هنری از قبیل اجرای سرود، نمایش، دکلمه و دل نوشته همراه بود، لوح فارغ التحصیلی و هدایایی به رسم یادبود اهدا شد و با گرفتن عکس یادگاری روز خاطره انگیزی را رقم زدند.

 

به اشتراک بگذارید :