11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ ۱۱:۰۵:۵۵
کد مطلب:  1598890
قابل توجه پذیرفته شدگان نهایی (یک برابر ظرفیت) آزمون استخدام پیمانی سال 99
اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال 99

به اطلاع می رساند اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون مزبور بعد از طی مراحل قانونی و تایید صلاحیت های عمومی آنان توسط گزینش، جهت ثبت نام در دوره مهارت آموزی به دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی ارسال شده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، مقتضی است پذیرفته‌شدگان نهایی به منظور ثبت نام و شرکت در دوره مهارت آموزی از طریق پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی اقدام نمایند.

دانشگاه

رشته های شغلی

فرهنگیان

Htttp://www.cfu.ac.ir

رشته های شغلی مربوط به دبیری، آموزگار ابتدایی، آموزگار استثنایی، مربی امور تربیتی مدارس، مشاور واحد آموزشی و مراقب سلامت

تربیت دبیر شهید رجایی

Htttp://www.sru.ac.ir

رشته‌های شغلی مربوط به هنرآموزی، استاد کار و دبیری کاروفناوری

 

تذکر1 : مطابق اطلاعیه دانشگاه مجری دوره مهارت آموزی و با شروع ثبت نام در سایت دانشگاه، چنانچه برای داوطلبی با کد ملی و شماره پرونده و یا شماره داوطلبی، امکان ثبت نام در دوره مهارت آموزی میسور نباشد به مفهوم عدم اعلام نتیجه نهایی از سوی گزینش می باشد داوطلبان مزبور می باید برای پیگیری امور خود پس از تماس و با هماهنگی قبلی به هسته گزینش استان مراجعه نمایند.

تذکر2 :  عدم پیگیری جهت ثبت نام در دوره مهارت آموزی به منزله انصراف داوطلب از استخدام تلقی شده و مسئولیت آن صرفا بر عهده داوطلب خواهد بود.

تذکر3 : پذیرفته شدگان نهایی جهت انجام سایر مراحل استخدامی خود (انجام آزمایشات پاراکلینیکی ،گواهی عدم سوء پیشینه و  ارائه سند تعهد محضری) پیگیر اطلاعیه های بعدی که متعاقبا از طریق همین سایت اعلام خواهد شد، باشند.

تذکر مهم : از مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی  با اداره کل و ادارات آموزش و پرورش مناطق تابعه این اداره کل جدا خودداری نموده و صرفا از طریق همین سایت پیگیر اطلاعیه های بعدی باشید.

به اشتراک بگذارید :