16 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۳ ۱۱:۳۵:۵۵
کد مطلب:  VB0TVmp5
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان:
اصفهان میزبان مسابقات ورزشی شنای دانش آموزان دختران و پسران

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: مسابقات ورزشی شنای دانش آموزان دختر و پسر در استان های اصفهان، سنندج، قم، فارس، مرکزی و چهارمحال و بختیاری با شعار رضایت، امنیت، سلامت از منزل به منزل برگزار خواهد شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان عبدالرضا رئیسی در یکصد و هشتمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان اصفهان با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان، اظهار کرد: مسابقات بخش ابتدایی در دو گروه سنی 10  و زیر 10 سال و گروه سنی 11 و 12 سال و همچنین در گروه سنی متوسطه دوره اول در سنین 13 تا 14 سال برگزار خواهد شد .

وی افزود: مسابقات ورزشی شنای دانش آموزان دختر و پسر با حضور دانش آموزان استان های اصفهان، سنندج، قم، فارس، مرکزی و چهارمحال و بختیاری برگزار خواهد شد .

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان عنوان کرد : مسابقات پسران در تاریخ 16 – 20 مرداد ماه و دختران 22 – 26 مرداد ماه برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه در بخش پسران، 670 نفر و در بخش دختران، 510 نفر در این مسابقات شرکت می کنند، در ادامه گفت : دانش آموزان دختر 15 استان در مقطع ابتدائی ؛ 16 استان در مقطع متوسطه اول و همچنین دانش آموزان پسر 22 استان در مقطع ابتدائی و 21 استان در مقطع متوسطه اول پسران در این سری از مسابقات کشوری به میزبانی استان اصفهان شرکت خواهند کرد .

رئیسی تصریح کرد: در این مسابقات در بخش دختران 70 داور و در بخش پسران نیز 80 داور حضور دارند که در مجموع 1180 نفر شامل مربی، سرپرست، داور، پزشک عوامل اجرایی و ورزشکار ناظر حضور خواهند داشت .

وی تصریح کرد: مسابقات در دو استخر مروارید و انقلاب برگزار و مجتمع امام علی ( ع )  و شهید بهشتی نیز به عنوان خوابگاه دانش آموزان در نظر گرفته شده است. همچنین مرکز رفاهی خانه معلم شماره 3 برای اسکان داوران و میهمانان ویژه در نظر گرفته شده است

وی تصریح کرد: از جمله درخواست های ما این است که اداره میراث فرهنگی استان جهت بازدید از اماکن تاریخی همکاری کنند، صدا و سیما در جهت پوشش خبری و اخبار وارد عمل شوند، اداره کل ورزش و جوانان در جهت استفاده از استخر ؛ اتوبوسرانی نیز جهت در اختیار قرار دادن 10 دستگاه اتوبوس به صورت رایگان، شهرداری نیز باید در جهت نصب بنر و بیلبورد در سطح شهر همکاری کنند. 

به اشتراک بگذارید :