9 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ ۰۸:۴۲:۴۳
کد مطلب:  1598678
۷۶ کارگاه مجازی تابستانی پذیرای کودکان و نوجوانان گیلان است

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان از برگزاری ۷۶ کارگاه مجازی تابستانی برای کودکان و نوجوانان در این استان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، اسفندیار ضیائی اظهار داشت: ثبت‌نام کارگاه‌های فرهنگی، هنری و ادبی مجازی فصل تابستان کانون پرورش فکری استان گیلان از ۲۹ خرداد آغاز می شود.

وی با بیان اینکه برای ثبت نام در کارگاه های مجازی کانون  تا ۱۳ تیرماه فرصت در نظرگرفته شده، خاطر نشان کرد: علاقمندان برای ثبت نام باید در سایت gilan.kpf.ir اقدام کنند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان با اشاره به برگزاری کارگاه ها از ۱۵ تیر تا ۳۱ شهریور خاطر نشان کرد: گروه‌ های سنی نوباوه ۴ سال به بالا، نوخوان ۷ سال به بالا، نونهال ۹ سال به بالا، نو نگاه ۱۲ سال به بالا و نوجوان ۱۵ سال به بالا، می‌توانند در این کارگاه‌ ها شرکت‌ کنند.

ضیائی اظهار داشت: تاکنون نزدیک یک هزار و ۶۰۰نفر در قالب ۱۴۶ کارگاه تخصصی برخط‌، از آموزش‌ های مدرسان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بهره‌مند شده‌اند.

وی با بیان اینکه محدودیت جغرافیایی برای ثبت‌ نام برای علاقمندان وجود ندارد، خاطر نشان کرد: شرکت‌کنندگان در این دوره‌ها ضمن دریافت گواهی شرکت، در صورت احراز شرایط لازم، جذب انجمن‌ های تخصصی کانون می‌ شوند.

افزون بر ۵۰ هزار کودک و نوجوان در مراکز ۳۱ گانه کانون پرورش فکری استان گیلان عضو هستند.

 

به اشتراک بگذارید :