9 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ ۱۸:۲۰:۱۹
کد مطلب:  1598324
در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا صادر کرد؛
پیام دعوت مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام برای حضور فرهنگیان و دانش آموزان استان در انتخابات

مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام در آستانه فرا رسیدن انتخابات ۲۸ خرداد، با انتشار پیامی ضمن دعوت همگان به مشارکت فعال در این امر خطیر، خواستار حضور پرشور فرهنگیان و دانش آموزان واجدالشرایط استان ایلام در پای صندوق های رای شد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، متن پیام امیر مهردادی بدین شرح است:

بسمه تعالی

بار دیگر روزی سرنوشت ساز در تاریخ حماسی کشور رقم میخورد و ۲۸ خرداد روزی ماندگار برای ملت بزرگ ایران است. امروز ایران اسلامی به فرموده مقام معظم رهبری، در یک پیچ تاریخی قرار گرفته و یکی از راه های برون رفت از این مشکلات را روی کار آمدن نسل مدیریتی جوان با رویکردی جهادی و انقلابی به منظور پاسداشت ارزش های اصیل انقلاب اسلامی عنوان می فرمایند.

لذا اینجانب از همه آحاد جامعه، خصوصاً فرهنگیان فرهیخته و دانش آموزان عزیز استان که سرمایه اصلی کشور در تحقق اهداف گام دوم انقلاب هستند دعوت نموده تا با تمام توان و مشارکت حداکثری خود در انتخابات سرنوشت ساز سال ۱۴۰۰ و با شور و نشاط و بدون لحظه ای درنگ در ادامه مسیر امام (ره) و شهدای گرانقدر و تحقق خواسته های رهبر فرزانه انقلاب که همان تشکیل دولت اسلامی توسط افراد انقلابی است با حضور پرشور و حماسی خود در پای صندوق های رای، تبلور اراده ملی و مظهر پویایی و بالندگی ایران اسلامی و یاس و ناامیدی در اردوگاه همه بدخواهان این مرز و بوم را به ارمغان بیاوریم.

امیر مهردادی

مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام

به اشتراک بگذارید :