19 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ ۲۰:۲۳:۳۳
کد مطلب:  1595770
در دیدار مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام با امام جمعه شهرستان مهران مطرح شد؛
امام جمعه مهران:کار پرستاران درمان بدن و کار معلمان درمان روح است

مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام در ادامه سفر خود به مهران با حضور در دفتر امام جمعه با نماینده ولی فقیه در این شهرستان دیدار کرد.

   به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، امیر مهردادی در این دیدار با قدردانی از حمایت های معنوی امام جمعه شهرستان از آموزش و پرورش، تجربه آموزش مجازی را یکی از آزمون های موفق در سال تحصیلی عنوان کرد و ابراز امیدواری کرد در آینده با رفع نواقص و مشکلات این شیوه در کنار آموزش حضوری ادامه داشته باشد.

   مهردادی گفت: در سال تحصیلی گذشته برگزاری اردوی مجازی راهیان نور از برنامه هایی بود که در استان ایلام با استقبال تمامی دانش آموزان مواجه گردید و طی آن ، مناطق عملیاتی در بستر شاد و بصورت مجازی مورد بازدید دانش آموزان قرار گرفت.

   مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام انتخابات پیش رو را یکی از حساس ترین دوره ها عنوان کرد و گفت: طی این هفته با برگزاری متعدد جشن تکلیف سیاسی در تمامی شهرستان ها و مناطق استان، دانش آموزان رأی اولی با حضور در پای صندوق های رأی شور و نشاط خود را در تعیین سرنوشت کشور به نمایش می گذراند.

   حجت الاسلامحجت الاسلام سیدعبدالله امینی امام جمعه مهران هم در این دیدار با ابراز خرسندی از حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان در شهرستان، کار معلمان را در ردیف زحمات پرستاران و کادر بهداشتی دانست و گفت: سختی کار معلمان کمتر از پرستاران نیست و و آنان با صرف انرژی و وقت خود بصورت مجازی با دانش اموزان در ارتباط هستند و پرستاران بدن را و معلمان روح را درمان می کنند ک این شایسته تقدیر است.

امام جمعه مهران به مسئله انتخابات پرداخت و گفت: اکنون  در تنها برهه ای از دوران به سر می بریم مشارکت حداکثری اصلی ترین مسئله به شمار می رود و مردم علیرغم مشکلات اقتصادی و معیشتی همواره برای نظام دل می سوزانند و با حضور خود در پای صندوق های رأی تمامی نقشه های دشمنان را خنثی می کنند

وی با بیان اینکه دشمن خارجی با موج سواری بر روی مشکلات و تبلیغ منفی با برپایی گردهمایی ها و شوراهای حزبی به کمک دشمنان داخلی تمام توان خود را برای دلسرد کردن مردم از نظام به کار بسته اند لذا بر همه واجب است تا با آگاهی بخشی و ترغیب مردم زمینه حضور در پای صندوق های رأی ایجاد نموده که آموزش و پرورش این مهم را با انجام برنامه های جشن تکلیف سیاسی به خوبی ایفا نموده است.

به اشتراک بگذارید :