20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ ۱۳:۵۸:۳۷
کد مطلب:  1595594
سومین جلسه شورای نظارت بر مدارس و مراکز غیردولتی شهرستانهای تهران برگزار شد

با حضور مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، نماینده محترم مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهردر مجلس شورای اسلامی و نمایندگان اداره نوسازی و دیگر اعضای شورای نظارت آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، سومین جلسه شورای نظارت بر مدارس و مراکز غیر دولتی شهرستان های استان تهران در سالن شماره دو اداره کل برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران ضمن تبریک هفته کرامت، بر ضرورت حمایت از مدارس غیردولتی تاکید کرد.

وی گفت: با توجه به مشکلات عدیده موسسین در خصوص تامین فضاهای آموزشی با متراژ های اعلام شده از سوی اداره کل نوسازی، انتظار می رود اداره کل نوسازی تعامل بیشتری را در این زمینه با موسسین داشته باشند.

صیدلو با اشاره به شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به عنوان تولید؛پشتیبانی ها،مانع زدایی ها نامگذاری شده است، گفت: باید موانع و مشکلات از جمله موضوعات مربوط به نوسازی مرتفع شود تا مدارس با آرامش بیشتری سال تحصیلی آتی را شروع کنند.

در ادامه این نشست که با بیان نقطه نظرات حاضرین همراه بود، در مجموع 138 پرونده تاسیس،توسعه و تجهیز مدارس مورد بررسی و تایید قرار گرفت.

 

به اشتراک بگذارید :