12 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ ۱۳:۴۷:۰۴
کد مطلب:  1595564
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان:
امروز دانش‌آموزان بهترین مشوق برای سوادآموزی پدر و مادر بی‌سواد هستند

لیلا سادات ابطحی گفت: سوادآموزی نقش مستقیمی در رشد آینده پیشرفت خواهد داشت و اکنون شاهد نگرش خوبی در این معاونت هستیم.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان در بیست و پنجمین روز از خردادماه 1400، لیلا سادات ابطحی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان در جلسه کارگروه بهبود کیفیت سوادآموزی استان اظهار داشت: اتحاد شورای معاونین باعث می‌شود تا حس همدلی و همراهی به مدیران مدارس و رؤسای نواحی و مناطق انتقال پیدا کند و از همین رو آموزش ابتدایی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان همراه و همگام با معاونت سوادآموزی خواهد بود.

وی افزود: کرونا ثابت کرد که دانش‌آموزان موفق نخواهند بود مگر اینکه نگرش نهادینه شده در خانواده، آنها را در جهت یادگیری سوق دهد. پدربزرگان و مادربزرگان ما نگرش سوادآموزی داشتند چراکه همان قرآن خواندن باعث می‌شد تا به کتاب‌خوانی و تحصیل علاقه‌مند شود و امروز دانش‌آموزان بهترین مشوق برای سوادآموزی پدر و مادر بی‌سواد هستند و می‌شود با برنامه‌ریزی مناسب به نتایج مطلوبی دراین‌خصوص رسید.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان تأکید کرد: سوادآموزی نقش مستقیمی در رشد و پیشرفت آینده خواهد داشت و اکنون شاهد نگرش خوبی در این معاونت هستیم. ضمن اینکه رؤسای نواحی، مناطق، مدیران مدارس و... به اهمیت سوادآموزی واقف هستند و با استفاده از نیروی مناسب و توانمند می‌توان به آنها کمک کرد.
 

به اشتراک بگذارید :