12 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ ۱۳:۲۱:۰۳
کد مطلب:  1595514
معاون سوادآموزی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان خبر داد:
شناسایی والدین بی‌سواد و کم‌سواد با همکاری معاونت سوادآموزی و معاونت آموزش ابتدایی

نسرین باباپور گفت: با حمایت آموزش ابتدایی و همکاری مدیران مدارس برای شناسایی والدین بی‌سواد و کم‌سواد گام مؤثری در این زمینه برداریم.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان در بیست و پنجمین روز از خردادماه 1400، نسرین باباپور معاون سوادآموزی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان در جلسه کارگروه بهبود کیفیت سوادآموزی استان اظهار داشت: می‌توانیم کودکان خاص دارای بیماری‌های صعب‌العلاج یا با مشکلات دیگر را از طریق آموزش دهندگان سوادآموزی حمایت کنیم و از سوی دیگر با حمایت آموزش ابتدایی و همکاری مدیران مدارس برای شناسایی والدین بی‌سواد و کم‌سواد گام مؤثری در این زمینه برداریم که از همین رو توافقنامه‌ای پیش‌بینی‌شده که مابین مسئولین سوادآموزی و مدیران مدارس امضاء می‌شود.

وی افزود: استفاده از مدرسین توانمند دوره ابتدایی برای آموزش سوادآموزان از دیگر زمینه‌های همکاری معاونت سوادآموزی و معاونت آموزش ابتدایی است که امیدوارم بتوانیم به بهترین نحو ممکن از این ظرفیت نیز استفاده کنیم.

باباپور خاطرنشان کرد: در حوزه روابط‌عمومی نیز برنامه‌های اجرایی سند تحول بایستی در قالب بروشور، پوستر و برنامه‌های تلویزیونی انجام شود و با برنامه‌ریزی انجام شده و جلساتی که برگزار خواهد شد حضوری قوی‌تری در این زمینه خواهیم داشت.

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان در خصوص امتحانات سوادآموزان، تصریح کرد: باتوجه‌به مستقل بودن برنامه‌ریزی امتحانات، مشکل نظارت وجود دارد که کارشناسان امتحانات نواحی و مناطق نیز به یاری ما می‌آیند و در جلسات حضور فعال خواهند داشت.
 

به اشتراک بگذارید :