18 ذیحجه 1442

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ ۱۷:۴۵:۰۰
کد مطلب:  1594510
برگزاری جلسه ستاد ثبت نام در سالن الفبای منطقه یازده تهران

جلسه ستاد ثبت نام در روز یکشنبه 24 خرداد در سالن الفبا برگزار شد.

به گزارش کارشناس اطلاع رسانی و روابط عمومی منطقه یازده جلسه ستاد ثبت نام در روز دوشنبه 24 خرداد 1400 د رسالن الفبا با حضوردکتر گراوند مدیر منطقه یازده ،  شورای معاونین و اعضای ستاد برگزار شد.

در این جلسه به نکاتی از قبیل انسجام و هماهنگی بین اعضای ستاد ثبت نام در منطقه ،تکریم ارباب رجوع و حفظ و احترام آن ها در طی فرایند ثبت نام ،کمک جدی به لازم التعلمیان گروه سنی 11-6 سال جهت ورود به مدارس و نظارت مستمر و پیگیر ثبت نام حداکثری دانش آموزان میان پایه به منظور جلوگیری از بازماندگان تحصیل توسط ستاد های ثبت نام تاکید شد .

در این جلسه به سن مجاز تحصیل دانش آموزان طبق ماده 36 آئین نامه اجرایی مدارس اشاره گردید و مشخص شد که ورودی پایه اول نیمه دوم 93 و نیمه اول 94 تا 1/7/94 ، ورودی پایه هفتم 1/7/88 و قبل آن و ورودی پایه دهم 1/7/85 و قبل آن مجاز به ثبت نام می باشند.

در ادامه جلسه تاکید شد مدیران مدارس موظف هستند ثبت نام دانش آموزان را در اولین فرصت در سامانه سیدا تکمیل کنند و به حد نصاب تراکم دانش آموزان در کلاس ها  و رعایت محدوده ثبت نام نظارت داشته باشند.

ثبت نام پایه اول از اول خرداد و مابقی پایه ها بعد از ارزشیابی نوبت دوم انجام می گردد. همچنین پایگاه های سنجش پایه اول در سطح منطقه یازده مدارس استثنائی ایمان و دخترانه توحید معرفی گردید.

همچنین ثبت نام پایه دهم با تاکید بر رعایت اولویت های تعیین شده در نمون برگ های هدایت تحصیلی و تشکیل کارگزار مشاوره ای صورت می پذیرد..

در این جلسه همچنین تاکید شد دریافت هرگونه وجه به جز بیمه دانش آموزی در زمان ثبت نام به مدیران مدارس ممنوع  می باشد  و دریافت وجوه اختیاری مثل سرویس و لباس فرم و ... بعد از شروع سال تحصیلی مثل سنوات قبل صورت گیرد.

پوستر نرخ شهریه مصوب ابلاغی به همراه رئوس کلیه فعالیت ها در مدارس غیردولتی باید در محل دید اولیا قرار گیرد و ثبت نام دانش آموزان غیردولتی باید هم در سامانه سیدا و هم درگاه پادا صورت گیرد و به منظور ثبت نهایی و کلاس بندی دانش آموزان قرار داد شهریه حتما باید در سامانه مشارکت ها ثبت شود.

به اشتراک بگذارید :