18 ذیحجه 1442

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ ۱۷:۰۵:۰۰
کد مطلب:  1594484
خسروساکی در بازدید از اداره سنجش و حوزه های امتحانی منطقه یازده تهران بیان نمود
سنجش فرآیند یادگیری برای کمک و تصمیم‌گیری برای رشد و پیشرفت است

صبح امروز خسرو ساکی رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش به همراه عبدالرضا فولادوند مدیر کل و حمیدرضا کلاهی رئیس اداره سنجش آموزش و پرورش از حوزه های برگزاری امتحانات نهایی بازدید کردند.

به گزارش کارشناس اطلاع رسانی و روابط عمومی منطقه یازده و به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران،صبح امروز خسرو ساکی رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش با حضور در اداره سنجش آموزش و پرورش شهر تهران از زحمات همکاران فرهنگی تقدیر نمود و اظهارداشت: سنجش فرآیند یادگیری برای کمک و تصمیم‌گیری برای رشد و پیشرفت است.

وی در ادامه به همراه عبدالرضا فولادوند مدیر کل، حمیدرضا کلاهی رئیس اداره سنجش و گراوند مدیر آموزش و پرورش منطقه 11 از حوزه های برگزاری امتحانات نهایی در این منطقه بازدید به عمل آوردند.

* برگزاری خوب امتحانات نهایی در شرایط کرونایی نوعی جهاد آموزشی است.

فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران در این بازدید با تقدیر از همکاران و دست اندرکاران برگزاری امتحانات اظهارداشت: برگزاری خوب امتحانات نهایی در شرایط کرونایی نوعی جهاد آموزشی است.

وی نسبت به مستندسازی تجربیات همکاران برای آیندگان در زیست بوم جدید و شیوع بیماری کرونا تصریح کرد و افزود: مسئولان سنجش مناطق 19 گانه آموزش و پرورش شهر تهران با انسجام و تعامل اخلاقی و تلاش قابل تقدیر همه پای کار بودند.

گفتنی است رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش از دبیرستان نمونه شهید بهرامی منطقه ۱۱ بازدید نمود و ضمن تقدیر از مدیران و همکاران در برگزاری منظم امتحانات نهایی خردادماه ۱۴۰۰ که با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در حال انجام بود، برای تمامی همکاران آرزوی توفیق و سلامتی نمود.

 

به اشتراک بگذارید :