22 ذیحجه 1442

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ ۲۰:۵۸:۵۰
کد مطلب:  1594464
تصمیم‌گیری بر مبنای بصیرت لازمه انتخاب صحیح

فرمانده سپاه انصارالرضا«ع» خراسان جنوبی،انتخابات را لیلة‌القدرسیاسی دانش آموزان رأی اولی خواندوگفت: مادر انتخابات سرنوشت کشور را تعیین می‌کنیم ولازمه یک انتخاب صحیح، داشتن درک درست و تصمیم‌گیری بر مبنای بصیرت است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، سردار علی قاسمی، عصر امروز در جشن تکلیف سیاسی رأی اولی های پسر شهرستان بیرجند، که در سالن قلم چی برگزار شد،اظهار کرد: برای بهترین انتخاب باید از افراد معتمد، مومن و آگاه مشاوره گرفت چرا که مهمترین کار برای انتخاب، داشتن مرجع و مشاور خوب است.

وی، با بیان این که ما همواره در برهه‌های مختلف زندگی با انتخاب‌های گوناگون روبه‌رو هستیم که سرنوشت خود را با آن‌ها رقم می‌زنیم، عنوان کرد: ما از اوان پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی تا کنون 27 انتخابات برگزار کرده ایم که مهم ترین آن رأی به جمهوری اسلامی است.

فرمانده سپاه انصارالرضا«ع» خراسان جنوبی؛ با اشاره به مشارکت ملت قهرمان ایران در تصمیم گیری های کلان کشور به واسطه انتخاب مسئولین با رأی مستقیم مردم، بیان کرد:درقاموس جمهوری اسلامی کسی شایسته اعتماد مردم است،که دراجرای عدالت ازدیگران سبقت گرفته،خیرخواه وانتقادپذیربوده والتزام عملی به اسلام،انقلاب و ولایت داشته باشد.

این مقام مسئول در سپاه استان، عدم حضور مردم در پای صندوق های أخذ رأی، مشارکت پایین ایشان در انتخابات و بی توجهی به سرنوشت کشور را خواسته دشمنان و معاندین انقلاب دانست و اضافه کرد: دشمنان خارجی و مزدوران منطقه ای و داخلی ایشان با تبلیغات مسموم مثل عدم وجود دموکراسی درایران،سعی در وابسته کردن کشور دارند؛حال آنکه بدترین نوع دموکراسی و انتخابات را خود آمریکا دارد.

به گفته قاسمی تمام مردم ایران زمین در اجرای تکالیف شرعی و حدود الهی از مراجع عظام،تقلیدمی کنند و همین مراجع عظام حضور پرشور در انتخابات را تکلیف دانسته و براین عقیده هستند که در سایه برگزاری انتخابات پرشور و آگاهانه است، که ایران اسلامی در تمامی عرصه ها به پیروزی می رسد.

به اشتراک بگذارید :