14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ ۱۴:۲۲:۲۶
کد مطلب:  1594364
نشست تبیین بازمهندسی تشکیلات پیشتازان سازمان دانش‌آموزی در شیراز برگزار شد

رئیس سازمان دانش‌آموزی فارس گفت: وجود دو سند بالادستی یعنی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و بیانیه گام دوم انقلاب بعد از گذشت ۲۱ سال از فعالیت پیشتازان، ضرورت بازمهندسی در این تشکیلات را ایجاب کرده است تا امروز یک تشکیلاتی بومی، ایرانی و اسلامی داشته باشیم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، امید اسماعیلی در نشست تبیین بازمهندسی تشکیلات پیشتازان سازمان دانش‌آموزی قطب 4 کشور  در شیراز  گفت: جزئیات نسخه بازمهندسی شده تشکیلات پیشتازان در ۷ فصل ارائه شده است و بنا است تا الگوی پیاده‌سازی بازمهندسی پیش از آغاز سال تحصیلی آماده شود و اجرای آن برای سال جدید آغاز شود.
رئیس سازمان دانش‌آموزی فارس گفت: بسیار مفتخر و خوشحالیم که نشست تبیین بازمهندسی تشکیلات پیشتازان سازمان دانش‌آموزی به میزبانی استان فارس به‌صورت قطبی و با حضور مدیران و روسای سازمان دانش‌آموزی‌ کشور و استان‌های اصفهان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، کهگیلویه و بویر احمد، لرستان و هرمزگان در شیراز در حال برگزاری است.
اسماعیلی افزود: وجود دو سند بالادستی یعنی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و بیانیه گام دوم انقلاب بعد از گذشت ۲۱ سال از فعالیت پیشتازان، ضرورت بازمهندسی در این تشکیلات را ایجاب کرده است تا امروز یک تشکیلاتی بومی، ایرانی و اسلامی داشته باشیم.
رئیس سازمان دانش‌آموزی فارس سازمان دانش‌آموزی را به عنوان سازمانی پیشرو در کشور معرفی کرد و گفت: سازمان دانش‌آموزی همواره در کشور حرف خود را در عمل زده و شاهد این هستیم که دانش‌آموزانی که از این سازمان آمده‌اند باعث افتخار ایران اسلامی بوده‌اند.وی در ادامه افزود: سازمان دانش‌آموزی در شرایط کرونا توانسته با برنامه‌های مختلف در کنار خانواده‌ها باشد.
اسماعیلی اظهار کرد: سازمانی که همیشه برنامه‌های آن با حضور دانش‌آموزان و اردویی بوده در شرایط کرونا در کنار خانواده‌ها قرار گرفت و با برنامه‌ریزی مناسب در این ایام به خوبی در کنار خانواده‌ها بودند و از این آزمون نیز سربلند بیرون آمدند.
گفتنی است نشست تبیین باز مهندسی تشکیلات پیشتازان سازمان دانش‌آموزی با حضور مدیران و مربیان اعضا و مجامع با حضور 6 استان کشور و به میزبانی شیراز امروز در شیراز در حال برگزاریست.
 

به اشتراک بگذارید :