24 ذیحجه 1442

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ ۱۳:۱۷:۰۲
کد مطلب:  1594256
جلسه کمیته پشتیبانی بسیج دانش آموزی شهرستان قرچک برگزار شد

پیش بینی و برنامه ریزی دقیق برای فعالیت های آموزشی و پرورشی دغدغه مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک

 به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان قرچک جلسه کمیته پشتیبانی بسیج دانش آموزی با حضورداورزنی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک و سرهنگ سلطانی، فرمانده سپاه ۱۵ خرداد شهرستان قرچک برگزار شد.

داورزنی ضمن تبریک و گرامیداشت دهه کرامت اظهار داشت: بسیج دانش آموزی و همکاران ارجمند ما در واحد برادران و خواهران بسیج دانش آموزی عضو خانواده بزرگ فرهنگیان هستند و بنده ضمن تقدیر از زحمات همه همکاران در بسیج دانش آموزی از همکارانم در واحدهای آموزشی انتظار همکاری های لازم در اجرای برنامه های بسیج دانش آموزی را دارم.

وی افزود: پیش بینی و برنامه ریزی دقیق برای فعالیت های آموزشی و پرورشی همچنین اجرا و ارزیابی امور مختلف از دغدغه های اصلی ما می باشد لذا انتظار داریم فرآیند آماده سازی محتواهای علمی و فرهنگی به بهترین کمیت وکیفیت ممکن انجام شود.

  داورزنی مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک با اشاره به پایان امتحانات دانش آموزان افزود: اوقات فراغت دانش آموزان و فوق برنامه های ارزشمندی با محوریت مهارت آموزی و توانمند سازی دانش آموزان عزیز برنامه ریزی شده است که با همفکری وهمراهی بسیج دانش اموزی و گروه های جهادی در ایام تعطیلات تابستان اجرا خواهند شد.

وی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از حمایت ها و حضور سرهنگ سلطانی در برنامه های مختلف آموزشی و پرورشی گفت: معتقدیم همه مجموعه ها به سهم خود باید در توانمند سازی و زمینه سازی آینده ای روشن برای دانش آموزان دغدغه مند باشند تا شاهد رشد و بالندگی روز افزون دانش آموزان عزیزمان باشیم.

به اشتراک بگذارید :