18 ذیحجه 1442

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ ۱۲:۵۶:۱۹
کد مطلب:  1594212
مصطفی پالیزدار مدیرآموزش و پرورش منطقه 16 طی پیامی خطاب به رای اولی ها اذعان داشت:
مشارکت همه آحاد جامعه، خاصه رای اولی ها در انتخابات می تواند پشتوانه خوبی برای نظام و انقلاب ما باشد

مصطفی پالیزدار مدیرآموزش و پرورش منطقه 16 طی پیامی خطاب به رای اولی ها اذعان داشت: مشارکت همه آحاد جامعه، خاصه رای اولی ها در انتخابات می تواند پشتوانه خوبی برای نظام و انقلاب ما باشد.

به گزارش اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه 16 تهران، مصطفی پالیزدار مدیرآموزش و پرورش منطقه 16 طی پیامی خطاب به رای اولی ها اذعان داشت: مشارکت همه آحاد جامعه، خاصه رای اولی ها در انتخابات می تواند پشتوانه خوبی برای نظام و انقلاب ما باشد.

مدیرآموزش و پرورش منطقه، ضمن سلام و عرض خداقوت به دانش آموزان بواسطه حضور در امتحانات نهایی و نیز در آستانه نزدیک شدن به انتخابات پیش روی، خطاب به دانش آموزان، خاصه رای اولی ها افزود: این انتخابات از حیث برگزاری چهار انتخابات توأمان، از حساسیت و جایگاه ویژه تری نسبت به تمامی ادوار گذشته با آن روبرو هستیم و آنچه که مهم و حائز اهمیت است حضور فعال شما دانش آموزان رای اولی هست و نکته مهم این است که در انتخاب خود دقت کنید و با حضور و مشارکت در پای صندوق های رای بتوانید نقش بسزایی در این برهه از زمان در سرنوشت کشورتان ایفا کنید.

وی همچنین در ادامه ضمن تبریک به حضور رای اولی ها در این مشارکت ملی، افزود: اعتقاد ما بر این هست که مشارکت همه آحاد جامعه در انتخابات، می تواند پشتوانه خوبی برای نظام و انقلاب ما باشد؛ تا جایی که شهید والامقام سردار سلیمانی در این خصوص اذعان داشت: کشور حرم است و مدافعان حرم نیز شرکت کنندگان در پای صندوق های رای و انتخابات هستند.

پالیزدار در پایان خطاب به دانش آموزان افزود: از همه شما عزیزان رای اولی تقاضا دارم با یک حساسیت خاص و ویژه تری باحضور در پای صندوق های رای و مشارکت همگانی و نیز رای درست و اصلح، جز مدافعان از کشور محسوب شوید و در تعیین سرنوشت کشور نقش بسزایی را ایفا نمائید.

به اشتراک بگذارید :