22 ذیحجه 1442

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ ۱۲:۲۸:۰۷
کد مطلب:  1594140
کارشناس تعاون و رفاه خبر داد
اعطای تسهیلات و قراردادهای جدید بیمه تکمیلی فرهنگیان

کارشناس تعاون و رفاه آموزش و پرورش فیروزآباد در رابطه با اعطای تسهیلات 500 میلیون ریالی مرابحه به فرهنگیان و قراردادهای جدید بیمه تکمیلی گزارشی ارائه کرد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش فیروزآباد تشکیل پرونده تسهیلات مرابحه تا سقف 500 میلیون ریال با بازپرداخت 5 ساله برای تعدادی از فرهنگیان متقاضی انجام پذیرفت که تا چند روزآینده در نوبت پرداخت قرار خواهدگرفت.

فولادی کارشناس تعاون و رفاه در این رابطه بیان کرد برای400 نفر از فرهنگیان متقاضی وام مرابحه ، طی سه روز در آموزشگاه پروین اعتصامی تشکیل پرونده صورت گرفت که پس از اخذ استعلام بانک مرکزی و روند بانکی معمول ، چند روز آینده پرداخت خواهد گردید. ثبت نام این وام تا سقف 500 میلیون ریال بدون سپرده و ضامن با بازپرداخت 60 ماهه با دریافت کمترین مدارک و به آسانی برای حدود یک سوم از فرهنگیان شاغل در آموزش و پرورش فیروزآباد انجام پذیرفت.

وی افزود رایزنی با بانک های دیگر برای اعطای چنین تسهیلاتی آغاز گردیده است که به محض حصول نتیجه مطلوب ، اطلاع رسانی خواهد شد.

کارشناس تعاون و رفاه آموزش و پرورش فیروزآباد همچنین از قراردادهای جدید بیمه تکمیلی با آزمایشگاه ، داروخانه و کلینیک های فیزیوتراپی خبرداد و گفت جهت و کاهش روندهای اداری و زحمات فرهنگیان ، مذاکرات دیگری برای پذیرش فرهنگیان دارای بیمه تکمیلی در مراکز تشخیص ، درمان و توانبخشی در جریان است.

وی در پایان با اشاره به محدودیت ماهانه سهم سازمان در پذیرش مراجعین آزمایشگاه ، از فرهنگیان دارای بیمه تکمیلی درخواست کرد فقط برای انجام آزمایش های ضروری به آزمایشگاه مورد نظر مراجعه نمایند تا ازدحام مراجعین باعث تکمیل زودهنگام سهم سازمان و تضییع حق دیگران نگردد.

اسامی و آدرس مراکز تشخیص و درمان دارای قرارداد با بیمه تکمیلی فرهنگیان در گروه های تعاون و رفاه فرهنگیان در فضای مجازی قابل مشاهده است.

به اشتراک بگذارید :