15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ ۰۷:۵۴:۲۵
کد مطلب:  1593470
رئیس شورای آموزش‌وپرورش و استاندار اصفهان:
اداره کل آموزش‌وپرورش استان برنامه خوبی برای جلوگیری از ترک تحصیل پنهان ارائه کرده

عباس رضایی گفت: این اطمینان را به خانواده‌ها می‌دهم که اگر با مجوز از ستاد ملی کرونا مدارس باز شد، سلامت دانش‌آموزان را حفظ می‌کنیم.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان، در بیست و سومین روز از خردادماه ۱۴۰۰، عباس رضایی استاندار و رئیس شورای آموزش‌وپرورش استان اصفهان در یک‌صد و چهل و نهمین جلسه شورای آموزش‌وپرورش استان اصفهان ضمن طلب آمرزش برای مرحوم سید مهدی میربد مدیرکل فقید نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان، اظهار داشت: خاطرات نیکی از مهندس میربد به‌جای‌مانده، هر آجری که در هر مدرسه به‌وسیله آن مرحوم گذاشته شده منشأ خیروبرکت فراوان است و به خانواده آن عزیز تسلیت می‌گویم و برای آنها از خداوند صبر خواستارم.

وی با اشاره به اهمیت شورای آموزش‌وپرورش استان افزود: یکی از وظایف اصلی من شرکت در جلسه شورای آموزش‌وپرورش استان است چراکه این شورا اهمیت و جایگاه والایی دارد.

رئیس شورای آموزش‌وپرورش استان تأکید کرد: اداره کل آموزش‌وپرورش استان برنامه خوبی برای جلوگیری از ترک تحصیل پنهان ارائه کرد، این اطمینان را به خانواده‌ها می‌دهم که اگر با مجوز از ستاد ملی کرونا مدارس باز شد سلامت دانش‌آموزان را حفظ می‌کنیم و خانواده‌ها نگران این موضوع نباشند.

استاندار اصفهان در خصوص رونمایی از برنامه ۱۴۰۰ اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان، خاطرنشان کرد: مشخصاً زحمات زیادی برای برنامه ۱۴۰۰ آموزش‌وپرورش استان کشیده شده و متخصصین این عرصه برنامه‌ریزی جامعی داشته‌اند که امیدوارم در اجرا هم به بهترین شکل ممکن به آن عمل شود.
 

به اشتراک بگذارید :