15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ ۰۷:۴۷:۱۶
کد مطلب:  1593462
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه اصفهان:
دانش‌آموزان اتباع سفیران کشور ایران در سایر کشورها خواهند بود

آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد گفت: اتباعی که موردتوجه آموزش‌وپرورش استان اصفهان قرار گرفته‌اند و در آینده می‌توانند کشور خود را به جایگاه والا برسانند، باعث افتخار ایران هستند.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان، در بیست و سومین روز از خردادماه ۱۴۰۰، آیت‌الله سید یوسف طباطبایی نژاد نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه اصفهان در یک‌صد و چهل و نهمین جلسه شورای آموزش‌وپرورش استان اصفهان ضمن تسلیت درگذشت سید مهدی میربد مدیرکل فقید نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان، اظهار داشت: مرحوم میربد برای آموزش‌وپرورش بسیار عزیز بود، خداوند در قرآن کریم می‌فرماید: هیچ پیشامدی برای هیچ‌کس در روی زمین یا به جان انسان‌ها پیش نمی‌آید مگر این‌که قبلاً در علم خدا ثبت و مشخص شده باشد، پس تأسف زیادی برای چیزی که از دستتان رفته نخورید و برای چیزهایی که به دست آوردید هم خوشحال نباشید.

وی افزود: این بلاها امتحان‌های الهی است و از خدا می‌خواهم که ایشان با اهل‌بیت محشور شوند. مرحوم میربد کسی بود که هزاران مؤمن برایش غصه خورده و طلب مغفرت کردند و هزاران دانش‌آموز از زحمات ایشان سودهای فراوانی برده‌اند.

آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد در خصوص پوشش تحصیلی اتباع توسط اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان تأکید کرد: اتباعی که موردتوجه آموزش‌وپرورش استان اصفهان قرار گرفته‌اند و در آینده می‌توانند کشور خود را به جایگاه والا برسانند، باعث افتخار کشور ایران هستند چراکه آن‌ها سفیران کشور ایران در سایر کشورها خواهند بود و این کار باعث خدمت ما به فرهنگ اسلامی می‌شوند.
 

به اشتراک بگذارید :