19 ذیحجه 1442

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ ۰۷:۲۹:۱۴
کد مطلب:  1593420
دری معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش شهر تهران:
آزمون ورودی دبیرستانهای فرهنگ ودبیرستانها وهنرستانهای نمونه دولتی درموعدمقرربرگزار خواهد شد

معاون آموزش متوسطه شهر تهران از برگزاری آزمون ورودی دبیرستان های فرهنگ و دبیرستان ها و هنرستان های نمونه دولتی با رعایت پروتکل های بهداشتی در روزهای 17 و 18 تیرماه خبر داد.

آزمون ورودی  دبیرستان های فرهنگ  و دبیرستان ها و هنرستان های نمونه دولتی   با رعایت پروتکل های بهداشتی در موعد مقرر برگزار خواهد شد.

معاون آموزش متوسطه شهر تهران از برگزاری آزمون ورودی دبیرستان های فرهنگ و دبیرستان ها و هنرستان های نمونه دولتی در روزهای 17 و 18 تیرماه خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، پانته آ درّی  از اجرای آزمون ورودی دبیرستان های و هنرستان های نمونه دولتی و دبیرستان های فرهنگ (ویژه رشته ادبیات و علوم انسانی ) با رعایت پروتکل های بهداشتی در موعد مقرر خبر داد.

وی افزود: با توجه به شرایط خاص ایام کرونا و با توجه به مصوبه ستاد امتحانات اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران، دانش آموزان جامانده از ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان ها و هنرستان های نمونه دولتی و دبیرستان های فرهنگ این امکان را خواهند داشت که  از طریق سامانه azmoon.tehranedu.ir از تاریخ 29 خرداد ماه لغایت 2 تیرماه همزمان با زمان ویرایش، نسبت به ثبت نام در این آزمون ها اقدام نمایند.

وی تاکید : این زمان غیر قابل تمدید بوده و برای این افراد زمان ویرایش اطلاعات وجود نخواهد داشت.

لازم به ذکر است آزمون ورودی دبیرستان های فرهنگ و آزمون ورودی دبیرستان ها و هنرستان های نمونه دولتی به ترتیب در روزهای پنج شنبه و جمعه 17 و 18 تیرماه برگزار خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :