18 ذیحجه 1442

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ ۱۵:۳۳:۳۰
کد مطلب:  1593142
ربوشه در نشست مشترک حوزه ارزیابی عملکرد و ستاد ثبت نام بیان نمود
هدف ستاد ثبت نام تسهیل فرآیند و اجرای مطلوب آن است

اولین نشست مشترک حوزه ارزیابی عملکرد و ستاد ثبت نام در خصوص امر نظارت بر فرآیند ثبت نام برگزار شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران در ابتدای این نشست ربوشه معاون آموزش ابتدایی و رئیس ستاد ثبت نام آموزش و پرورش شهر تهران  ضمن خوشامدگویی به مدعوین، در خصوص ارسال شیوه نامه ثبت نام به مناطق و تشکیل جلسات مدون در اداره کل و مناطق مبنی بر اجرای مطلوب فرآیند ثبت نام در سال 1401-1400  تاکید نمود.

وی همچنین با اشاره به سامانه پادا و فرآیند ثبت نام دانش آموزان ورودی پایه اول اظهارداشت: هدف ستاد ثبت نام، تسهیل این فرآیند و اجرای مطلوب آن بر اساس ضوابط و مقررات است.

در ادامه بداغی رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات نیز بر اطلاع رسانی دقیق به مدیران جهت رعایت ضوابط و مقررات در امر ثبت نام تصریح نموده و اعلام کرد: همکاری و تعامل دو سویه بین حوزه ارزیابی عملکرد و ستاد ثبت نام باعث رفع دغدغه های والدین و تسهیل در امر ثبت نام می گردد.

وی همچنین رویکرد حوزه ارزیابی عملکرد در خصوص امر نظارت بر فرآیند ثبت نام را یک رویکرد اصلاحی و تشویقی برشمرده و بیان نمود: از مدارسی که اهتمام و تلاش در جهت انجام مطلوب امور ثبت نام داشته باشند، تقدیر به عمل می آید.

در ادامه تبادل نظر درخصوص موارد مرتبط با ثبت نام انجام و مصوبات ذیل اتخاذ گردید:

  • تشکیل گروه تخصصی نظارت بر فرآیند ثبت نام و مشارکت همه جانبه حوزه های مختلف در اداره کل و مناطق.
  • تهیه کلیپی از تاکید بر موارد و نکات ضروری ستاد ثبت نام توسط ستاد ثبت نام و بارگزاری در بستر شاد با اولویت نکات قابل توجه برای اولیای دانش آموزان و شهروندان شریف.
به اشتراک بگذارید :