24 ذیحجه 1442

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ ۱۳:۵۵:۲۰
کد مطلب:  1593040
مراسم تقدیر از برگزیدگان مسابقه نقاشی هفته محیط زیست

مراسم تقدیر از برگزیدگان مسابقه نقاشی هفته محیط زیست در سالن شهید درهم پور برگزار شد .

به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان ، مراسم تقدیر از برگزیدگان مسابقه نقاشی هفته محیط زیست روز یکشنبه مورخ 23 خرداد ماه همزمان با پایان هفته محیط زیست با حضور مصطفی کلانتری مدیر ، غلامرضا قره باقری معاون پرورشی و تربیت بدنی و ندا عاملی کارشناس سلامت و بهداشت آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان و همچنین مهندس فاضلی رییس اداره محیط زیست شهرستان بهارستان و هیات همراه در سالن شهید درهم پور برگزار شد .

مصطفی کلانتری ضمن عرض تبریک به 5 دانش آموز برتر گفت : آموزش‌های محیط زیستی به کودکان برای آینده محیط زیست به دلیل تاثیرپذیری زیاد آن‌ها مؤثر بوده و می‌توان اخلاق و رفتارهای محیط زیستی را به آن‌ها آموزش داد. باید به این نکته توجه کرد که والدین هر کودک بهترین مربی برای کودک هستند و هرچه رفتار آن‌ها بهتر باشد، کودک آموزش بهتری می‌بیند.

فاضلی رییس اداره محیط زیست شهرستان بهارستان نیز با اشاره به اهمیت درخت گفت : بسیاری از فواید مهم درختان در زیست بوم انسانها مورد توجه قرار نگرفته است که نیازمند بررسی و آموزش بیشتر دارد وی ادامه داد : کار در زمینه محیط زیست را نباید فقط یک کار وابسته به هفته آن دانست و فعالیت های محیط زیستی در تمامی عمر باید آموزش داده شوند . همچنین در پایان جلسه با هدایایی از نفرات برتر تقدیر به عمل آمد .

به اشتراک بگذارید :