20 ذیحجه 1442

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ ۱۳:۳۲:۵۴
کد مطلب:  1592992
درخشش دانش آموزان ناحیه یک بهارستان در نوزدهمین مسابقات کشوری علوم آزمایشگاهی

چهار دانش پژوه خلاق از بهارستان یک، موفق به کسب دو رتبه استانی و راهیابی به مرحله کشوری در مسابقات کشوری علوم آزمایشگاهی شدند.

به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان ، چهار دانش پژوه خلاق از بهارستان یک، موفق به کسب دو رتبه استانی و راهیابی به مرحله کشوری در مسابقات کشوری علوم آزمایشگاهی شدند. 

ماشاالله درختی معاون آموزش متوسطه ناحیه یک بهارستان ضمن عرض تبریک به جامعه فرهیخته فرهنگیان و دانش‌آموزان، گفت: با توجه به وجود ظرفیت‌ها و استعدادهای دانش‌آموزی بالا که در بهارستان یک وجود دارد و اطلاعی از استعدادها نداریم، مسابقات و المپیاد‌های علمی باعث می‌شود تا دانش‌آموزانی که از توانایی‌های خودشان اطلاعی ندارند، شناسایی کنیم و فضایی برای عرضه ایده‌هایشان، ایجاد کنیم.

درختی ادامه داد: امسال هم درخشش دانش‌‌آموزان در بهارستان یک چشمگیر بود و دانش‌آموزان ما موفق شدند تا با گذر از مرحله منطقه‌ای و استانی با امتیاز عالی، به مرحله کشوری راه پیدا کنند و باز هم برای بهارستان یک افتخاری دیگر رقم بزنند.

از میان آثار ارسال شده، دانش آموزان فاطمه فرشی ، مائده رنجبرازآموزشگاه کوثر با ارائه اثر به نام جاذبه آهن ربا ،و دانش آموزان مریم اسلامی و مبینا احمدی از آموزشگاه غلامرضا حبیبی با ارائه اثر قرص جوشان ، موفق به کسب دو رتبه استانی و راهیابی به مرحله کشوری نوزدهمین دوره مسابقات کشوری علوم آزمایشگاهی شده اند.

 طرح‌های فوق، مراحل تست و ارزیابی خود را زیر نظر متخصصان هر رشته با موفقیت پشت سر گذاشته و به نوزدهمین دوره مسابقات کشوری علوم آزمایشگاهی راه پیدا کردند. 

قبادی سرگروه آزمایشگاه علومی تجربی ناحیه یک بهارستاندر خصوص این موفقیت گفت: اینجانب ضمن تبریک و تهنیت این موفقیت افتخارآفرین و ارزشمند خدمت این دانش‌آموز، خانواده محترمشان، اساتید تلاشگر و دست‌اندرکاران آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان، امیدوارم با توکل به درگاه ایزد سبحان، همواره شاهد درخشش نخبگان این مرز و بوم در مجامع علمی و سایر عرصه‌ها باشیم.

لازم به ذکر است معیار اصلی آثار برگزیده نوآوری، توان ایده‌پردازی و خلاقیت بالا بود، که دانش آموزان ناحیه یک بهارستان دو رتبه استانی را کسب نموده و افتخاری دیگر برای بهارستان یک رقم زدند.‌

به اشتراک بگذارید :