11 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۲ ۱۲:۳۳:۱۸
کد مطلب:  5wrGLr0M
جلسه تودیع و معارفه با حضور وزیرمحترم ، معاونین محترم و همکاران مرکز برگزار گردید
جلسه تودیع و معارفه با حضور وزیرمحترم ، معاونین محترم و همکاران مرکز برگزار گردید

صبح امروز شنبه با حضور وزیرمحترم ، معاونین محترم و همکاران محترم مرکز جلسه تودیع جناب اقای سلیمی و معارفه آقای چهاربند به عنوان رییس جدید مرکز برگزار گردید.

صبح امروز شنبه با حضور وزیرمحترم ، معاونین محترم و همکاران محترم مرکز  جلسه تودیع جناب اقای سلیمی و معارفه آقای چهاربند به عنوان رییس جدید مرکز برگزار گردید. این مراسم که در سالن کنفرانس دفتر وزیر آموزش و پرورش برگزار شده بود، بعد از قرائت کلام الله مجید جناب آقای سلیمی جهرمی به ایراد سخن پرداخت و گزارشی از مدت مسولیت 14 ماهه خود ارایه نمود، ایشان ضمن تقدیر و تشکر از همکاران مرکز از این فرصت چند ماهه به نیکی یاد کرد. 

جناب آقای چهاربند نیز ضمن تشکر از جناب اقای سلیمی جهرمی و همکاران مرکز از وزیر محترم به خاطر انتخاب خودشان به عنوان رییس مرکز تشکر نمودند، ایشان از این جلسه به عنوان تقدیر و تشکر از جناب اقای سلیمی یاد کردند و از ایشان خواستند که همچنان در مرکز فعالیت داشته باشند. رییس جدید مرکز از شفاف نبودن نظام برنامه ریزی در آموزش و  پرورش به عنوان چالش اصلی بیان نمودند و اعلام داشته اند که برای رسید به اهداف اصلی آموزش و پرورش به رفع آن چالش پرداخت. ایشان استقرار نظام برنامه ریزی را به عنوان مهمترین اولویت خود در مرکز برشمرد.

جناب آقای دکتر فانی وزیر محترم با توجه به مسایل و مشکلاتی جسمانی برای آقای سلیمی اعلام نموده اند که مسئولیت مرکز مهم از ایشان به اقای چهاربند انتقال یافته لیکن از جنای سلیمی به عنوان مشاور در همان حوزه استفاده خواهد شد. مقام عالی وزارت  همچنین از ساماندهی خوب نیروی انسانی در این سه سال که زیر نظر مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فن آوری اطلاعات انجام گردید به نیکی یاد نمود و برای دیگر فعالیتهای بخش های مرکز آرزوی موفقیت بیشتر نموده اند.

جلسه با اهداء لوح تقدیر و جوایز به آقای سلیمی خاتمه یافت.

به اشتراک بگذارید :