11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ ۱۲:۱۲:۰۶
کد مطلب:  1592802
اطلاعیه مهم آزمون ورودی پایه دهم مدارس نمونه دولتی در فارس

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس از تمدید مهلت ثبت نام و ویرایش اطلاعات در آزمون ورودی پایه دهم دبیرستان ها و هنرستان های نمونه دولتی دوره دوم متوسطه از تاریخ 29 تا 31 خردادماه خبرداد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس رسول قانونی در نشست اعضای کارگروه مدارس نمونه دولتی استان گفت: با برنامه ریزی و نظارت لازم امتحانات پایانی پایه نهم و دوازدهم با رعایت پروتکل ها بهداشتی و با امنیت کامل و به دور از هرگونه مشکلی برگزار شد.
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس گفت: باتوجه به درخواست مکرر دانش آموزان و ادارات مبنی بر امکان ویرایش اطلاعات در آزمون ورودی پایه دهم  دبیرستان ها و هنرستان های نمونه دولتی دوره دوم متوسطه این امکان از از تاریخ 29 تا 31 خردادماه فراهم شده است.


قانونی افزود: دانش آموزان می توانند در تاریخ تعیین شده با مراجعه به سامانه  sanjesh.farsedu.ir   نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.
وی گفت:  همچنین دانش آموزان متقاضی ثبت نام در آزمون پایه دهم مدارس نمونه دولتی که نتوانسته اند در تاریخ های تعیین شده قبلی با مراجعه به سامانه ثبت نام نمایند نیز می توانند در تاریخ های مذکور نسبت به این مساله اقدام نمایند.
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس گفت: تاکنون قریب به 18 هزار دانش آموز در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی دوره دوم متوسطه در فارس ثبت نام کرده اند که این آزمون در 18 تیرماه برگزار خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :