22 ذیحجه 1442

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ ۱۲:۰۲:۱۸
کد مطلب:  1592784
پیام تشکر از معلمان شهرستان به خاطر اهتمام ویژه در برگزاری امتحانات نوبت دوم و تیزهوشان

مدیر آموزش و پرورش جهرم طی پیامی از زحمات فرهنگیان در برگزاری امتحانات خرداد ماه، آزمون ورودی مدارس استعداد های درخشان و عوامل و مصححین حوزه تصحیح تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان جهرم، متن پیام تشکر مهدی نیک فر، معاون مدیر کل ومدیر آموزش و پرورش جهرم به شرح زیر است:

 

رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم فرمودند: لایَشکُرُ  اللّٰهَ مَن لَم یَشکُرِ الناسَ .

برگزاری امتحانات پایانی سال یکی ازدغدغه‌های اصلی معلمان ،اولیا و دانش آموزان به ویژه در دوران پر فراز و نشیب شیوع بیماری کرونا بوده و هست .

از طرفی حساسیت سنجش صحیح آموخته های دانش آموزان به دلایل مختلف مد نظر دستگاه تعلیم و تربیت کشور است و از طرفی حفظ سلامت عوامل اجرایی و دانش آموزان از اهمیت بالایی برخوردار است .

اینجانب از همه فرهنگیان معزز شهرستان که با درایت ، پشتکار و دلسوزی، سنجش پایانی دانش آموزان را چه به صورت غیرحضوری و به صورت حضوری برگزار نمودند تشکر می کنم. در این خصوص لازم است به صورت ویژه از معلمان عزیزی که  در برگزاری امتحانات حضوری پایه نهم، دوازدهم  بزرگسالان وتیزهوشان در حوزه های اجرا و حوزه های تصحیح اوراق همکاری نمودند کمال  سپاسگزاری و امتنان داشته باشم .

بی شک این موفقیت حاصل برنامه ریزی مناسب ،دقت نظر بر حفظ صحت آزمون و سلامت عوامل و دانش آموزان و همکاری مناسب اولیا محترم و دانش آموزان عزیز بود.

 موفقیت روزافزون شما را در همه عرصه های زندگی از پروردگار عالمیان خواهانم .

به اشتراک بگذارید :