19 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ ۲۲:۰۴:۰۱
کد مطلب:  1591852
مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام درمراسم اعلام حضور رای اولی های در منطقه زرین آباد:
9 هزار 946 دانش آموز رأی اولی در استان ایلام به پای صندوق های رأی می روند/ حضور حداکثری رای اولی‌ها در استان ایلام در پای صندوق های رأی برای مشارکت در تعیین سرنوشت کشور / زندگی و سرنوشت شما دانش آموزان متاثر از انتخاب های شماست.

در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، مراسم اعلام حضور رأی اولی ها در منطقه زرین آباد برگزار شد.

   به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، در این مراسم امیر مهردادی مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام، برگزاری انتخابات و نقش مردم در تعیین سرنوشت خود از بزرگترین دست آوردهای انقلاب اسلامی بر شمرد و گفت: خوشبختانه نسل امروز ما از بلوغ سیاسی کاملی برخوردار است و دانش آموزان نسل چهارم انقلاب با مطالعه تاریخ کشور به فراز و نشیب های تحولات کشور کاملا واقف هستند و خوب می دانند برای استقلال و امنیت کشور چه بحران هایی پشت سر گذاشته شده است.

   مهردادی افزود: دانش آموزان رأی اولی خوب می دانند که در موقعیتی قرار گرفته ایم که با حضور حداکثری در پای صندوق های رأی، بار دیگر نشان دهیم که خود به صورت مستقیم در سرنوشت خود دخیل هستیم.

   دشمنان برای ایجاد ناامیدی در بین مردم و القای ناکارآمدی نظام برنامه ریزی کرده و با اعمال تحریم های ظالمانه به دنبال ایجاد فرصت های سخت و کاهش تحمل مردم است که در این میان حضور حماسی و پرشکوه مردم تمام توطئه های آن ها را نقش بر آب می کند.

   مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام ادامه داد:امروزه دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی برای ایجاد یأس و ناامیدی در بین مردم و القای ناکارآمدی نظام برنامه ریزی کرده و از طرفی بعد از گذشت 4 دهه از از پیروزی انقلاب اسلامی با اعمال تحریم های ظالمانه به دنبال ایجاد فرصت های سخت و کاهش تحمل مردم میباشند که در این میان حضور حماسی و پرشکوه مردم تمام توطئه های آن ها را نقش بر آب می کند.

   امیر مهردادی اولین حضور دانش آموزان در پای صندوق رأی را برای دانش آموزان خاطره انگیز برشمرد و از تمامی نهاد های فرهنگی خواست تا برای ایجاد شور انتخاباتی و ترغیب همگان در پای صندوق های رأی که یکی از بزرگترین رخداد سیاسی کشور به شمار می رود، تمام تلاش و هم افزایی خود را به کار بگیرند.

   به گفته مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام، امسال 9 هزار 946 دانش آموز رأی اولی در استان ایلام به پای صندوق های رأی می روند.

به اشتراک بگذارید :