9 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ ۲۱:۱۴:۱۷
کد مطلب:  1591842
با حضور مدیرکل آموزش و پرورش ایلام انجام شد؛
تجلیل از دانش آموزان فعال طرح آجر به آجردر منطقه زرین آباد

به منظور فرهنگسازی و با هدف تشویق دانش آموزان به مشارکت کار خیر، با حور مدیرکل آموزش و پرورش استان، خیرین و جمعی از فرهنگیان منطقه زرین آباد از دانش آموزان فعال در طرح آجر به آجر تجلیل شد.

  به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام امیر مهردادی در این برنامه با تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر با اشاره به آغاز حرکت طرح آجر به آجر در کشور گفت:  این اقدام به عنوان یک فرهنگ در جامعه نهادینه شده است و امروز ما آثار و برکات آن را در ساخت کلاس درس برای دانش آموزان در مناطق محروم استان می بینیم.

   وی با تقدیر از تمامی خیرین بعنوان یاریگران آموزش و پرورش، انتقال این روحیه و کار اخروی و مشارکت دانش آموزان در این حرکت را نزد خداوند بسیار با ارزش دانست و ابراز امیدواری کرد که این کار فرهنگی ادامه داشته باشد.

   مهردادی، منطقه زرین آباد را مهد پرورش مردان و زنانی دانست که در سنگر دفاع از کشور و همچنین علم و دانش  فرزندانی را تحویل جامعه داده است که امروز نام و یاد آنان به نیکی یاد می شود.

    در ادامه با حضور خیرین، مسئولین و فرهنگیان منطقه زرین آباد از دانش آموزان فعال طرح آجر به آجردر بخش زرین آباد تجلیل به عمل آمد.

به اشتراک بگذارید :