16 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ ۰۹:۳۸:۳۶
کد مطلب:  1590834
بازدید از پروژه‌های آموزشی در دست اجرای استان قم

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور از چند پروژه آموزشی در دست ساخت نوسازی مدارس استان قم بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، مهراله رخشانی‌مهر در جریان سفر به استان قم از پروژه‌های آموزشی در حال ساخت این استان بازدید کرد.

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با حضور در مدرسه بلال حبشی که در فهرست مدارس تخریبی استان قرار دارد، با تاکید بر اولویت ایمن و استانداردسازی فضاهای آموزشی دستور بازسازی بخشی از این مدرسه را صادر کرد.

رخشانی‌مهر با حضور در مجتمع آموزشی درمانی اربابی که در زمینی به مساحت 2492 مترمربع با زیربنای 9475 مترمربع، دارای 11 کلاس درس و بخش درمانی مجزا با مشارکت خیرنیکوکار درحال ساخت است روند انجام کار و پیشرفت پروژه را بررسی کرد.

رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور در جریان بازدید از پروژه مشارکتی بابائیان که در زمینی به مساحت 2009 مترمربع و زیربنای 1968 مترمربع با 12 کلاس درس در بلوار 15 خرداد قم درحال اجراست، گفت: رشد تعهدات خیرین موجب  افزایش اعتبارات دولتی و شتاب بیشتر جریان مدرسه‌سازی شده‌است.

پروژه بازدید شده دیگر هنرستان 12 کلاسه امام رضا (ع) بود که از محل طرح‌های تخریب و بازسازی بازیربنای 4806 مترمربع در بلوار ارم قم در حال اجراست.

به اشتراک بگذارید :