19 ذیحجه 1442

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ ۰۸:۴۲:۰۹
کد مطلب:  1590632
پیام قربان یوسفی به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت

قربان یوسفی ریاست آموزش و پرورش منطقه اسفرورین با فرا رسیدن میلاد حضرت معصومه (س)، روز دختر، ولادت امام رضا علیه السلام و آغاز دهه کرامت پیام تبریک صادر نمود . 

متن پیام بدین شرح است:

آغاز دهه پر خیر و برکت "کرامت" با میلاد فرخنده حضرت معصومه (س) که وجودش خیر و برکت، کلامش نور و رحمت و زبانش گستراننده‌ معرفت و حکمت و متبرک به روز دختر  است. پایان "دهه کرامت" ولادت با سعادت هشتمین خورشید امامت، حضرت امام رضا (ع) که تا زمین و زمان برقرار است، ما ایرانیان عاشقانه به ساحت مقدسش مهر می‌ورزیم و آستان بوسِ بارگاه منورش هستیم.

 در "دهه کرامت"  عطر شمیم رضوی و فاطمی در کشور می پیچد و فرصت نابی برای ترویج سیره و فرهنگ اهل بیت(ع) و تکریم مقام والای  ولایت فراهم می شود.

اینجانب ولادت فرخنده کریمه اهل بیت، حضرت فاطمه معصومه(س)، امام رئوف حضرت رضا علیه السلام ، “دهه نورانی کرامت” و روز دختر را به تمامی شیعیان و ارادتمندان ائمه اطهار(ع) به ویژه فرهنگیان فرهیخته،دانش آموزان عزیز تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
امیدوارم خداوند متعال توفیق معرفت اهل بیت سلام الله علیها و بهره مندی از شفاعت این گوهر های درخشان هدایت و سعادت را به همه محبان و پیروانشان، عنایت فرماید.

قربان یوسفی
رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه اسفرورین

1400/03/21

به اشتراک بگذارید :