23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۲ ۰۹:۵۶:۱۴
کد مطلب:  oyQJw2Ku
مدیرآموزش و پرورش قرچک در شورای بازگشایی مهر 95:
نقش پروژه مهر به منظور رشد و تعالی فعالیت های آموزش و پرورش مهم و موثر است

مدیر آموزش و پرورش قرچک در شورای بازگشایی مهرماه 95 در مدارس این شهرستان گفت: نقش پروژه مهر به منظور رشد و تعالی فعالیت های آموزش و پرورش مهم و موثر است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، مهدی نیکبخت، مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک گفت: شورای بازگشایی مهرماه 95 در مدارس شهرستان قرچک تشکیل شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک افزود:روز اول مهر، خاص وزارت آموزش و پرورش نیست در واقع متعلق به تمام مردم ایران اسلامی است.

نیکبخت تصریح کرد: در آستانه بازگشایی مدارس و توفیق هرچه بیشتر در امر تعلیم و تربیت نقش پروژه مهر به منظور رشد و تعالی فعالیت های آموزش و پرورش مهم و موثر است.

وی ادامه داد: تمام تلاش خود را می کنیم تا با شاداب سازی مدارس خاطره ای ماندگار در اولین روز بازگشایی مدارس برای دانش آموزان عزیز ایجاد کنیم.

نیکبخت با اشاره به این که با تشکیل ستاد پروژه مهر و کمیته های پنجگانه تاييد صلاحیت مدیران، توجیه و تبلیغ و نظارت و ارزیابی عملکرد، سازماندهی نیروی انسانی، تعمیر و تجهیز آموزش و پرورش شهرستان قرچک با آمادگی کامل به اسقبال مهر ماه می رود، افزود: در طول فصل تابستان بصورت مستمر و منظم از کلیه مدارس شهرستان توسط اعضای ستاد و کارگروههای پنجگانه پروژه مهربازدید بعمل می آید و گزارش بازدیدهای فوق به دبیر پروژه مهرشهرستان ارسال می گردد تا اقدامات لازم جهت رفع کمبودها انجام پذیرد.

نیکبخت گفت: در سال گذشته با همکاری مسئولین و همت و تلاش کلیه مدیران،معاونین،معلمان،نیروهای خدماتی  آموزش و پرورش در بین شهرستان ها و مناطق استان تهران  رتبه عالی  پروژه مهر را کسب کرد و در مهر 95 نیز تمهیدات لازم در این خصوص اندیشیده شده است. 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک در خاتمه افزود: مدارس شهرستان قرچک با تشکیل شورای یازگشایی مهر 95با هدف آماده سازی،زیباسازی-شاداب سازی جهت برگزاری جشن بازگشایی مدارس فعالیت خود راآغاز نمودند.   

به اشتراک بگذارید :