14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ ۰۷:۵۴:۲۱
کد مطلب:  1590506
رصدها ادامه دارد...
بازدید روسای آموزش و پرورش شهرستانهای جنوبی استان اصفهان از حوزه های تصحیح و آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان در شهرضا

روسای آموزش و پرورش شهرستانهای شهرضا، دهاقان و سمیرم از حوزه های تصحیح و آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان در شهرضا بازدید کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرضا؛ در بیستمین روز از خردادماه  1400 ، مصطفی مطهری ، رجب فرهمندیان و محمد نادری مدیران آموزش و پرورش شهرستان های شهرضا،  دهاقان و سمیرم از حوزه تصحیح امتحانات نهایی و حوزه های برگزاری آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان بازدید کرده و ضمن عرض خدا قوت به عوامل اجرایی حوزه و مصححین اوراق ، از نزدیک در جریان تصحیح اوراق امتحانی و آزمون دانش آموزان  قرار گرفتند.

گفتنی است اوراق امتحانات شهرستان های شهرضا ، دهاقان و سمیرم در حوزه تصحیح امتحانات نهایی واقع در یکی از آموزشگاههای شهرضا تصحیح می شود .

همچنین آزمون ورودی پایه هفتم مدارس استعداد های درخشان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، با حضور داوطلبان شهرستان‌های جنوب استان (شهرضا، دهاقان و سمیرم) در دبیرستان های مهدیه و شاهد امام خمینی (ره) شهرستان شهرضا برگزار شد. 

مصطفی مطهری مدیر آموزش و پرورش  شهرستان شهرضا به همراه رجب فرهمندیان مدیر آموزش و پرورش شهرستان دهاقان ، محمد نادری مدیر آموزش و پرورش شهرستان سمیرم با حضور در 2 حوزه امتحانی از فرآیند برگزاری این امتحان و نحوه رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حوزه‌های آزمون بازدید به عمل آوردند. 

مدیر آموزش و پرورش شهرضا در حاشیه بازدید از حوزه‌های آزمون اظهار داشت: آزمون ورودی استعداد های درخشان  پایه هفتم با حضور حدود 150 داوطلب و آزمون پایه دهم در بیست و یکم خرداد ماه   در 2 حوزه آزمون با حضور 180داوطلب  برگزار  شد. 

مصطفی مطهری مهمترین ویژگی آزمون امسال را رعایت دقیق دستورالعمل‌های بهداشتی در تمامی حوزه‌های اجرا برشمرد.

به اشتراک بگذارید :