23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۲ ۰۹:۰۷:۰۴
کد مطلب:  FBDtTQqK
با حضور مسئولین شهرستانی:
شورای آموزش و پرورش با چهار دستور در شهرستان قدس برگزار شد

سومین نشست شورای آموزش و پرورش در سال 95 با چهار دستور در آموزش و پرورش شهرستان قدس برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، سومین نشست شورای آموزش و پرورش در سال 95 با چهار دستور در آموزش و پرورش شهرستان قدس برگزار شد.

معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری قدس با قدردانی از حضور روحانیون شهرستان در شورای آموزش و پرورش گفت: استفاده از ظرفیت روحانیان شهر می تواند به یک بسیج عمومی برای رسیدن به اهداف آموزش و پرورش کمک نماید.

سیدعلی اینانلو با اشاره به نزدیک شدن آغاز سال تحصیلی جدید گفت: شهرداری در مناسب سازی فضای بیرونی مدارس مانند آسفالت نمودن مسیر، رنگ آمیزی دیوارها  و ایجاد فضای سبز در مدارس به شادابی و نشاط آن کمک نماید.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قدس و دبیر شورا نیز ضمن تشکر از ادارات شهرستان جهت مساعدت و همکاری با آموزش و پرورش به معرفی پروژه های در حال ساخت آموزش و پرورش شهرستان قدس از جمله پروژه ایرانی– اسلامی، مجموعه استخر دانش آموزی  شهرک فرزان، آزادگان و پروژه های خیری شهیدان تقی زاده و شادروان محمودی پرداخت.

یکی از دستور جلسات شورای آموزش و پرورش غنی سازی اوقات فراغت و طرح هجرت بود که در این خصوص معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان قدس گفت: 15 پایگاه تابستانی و پنج سالن ورزشی آموزش و پرورش در شهرستان قدس در غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان به صورت خودگردان فعالیت دارند.

محمد قاسمی افزود: در طرح هجرت3  جهت شاداب سازی و رنگ آمیزی مدارس توسط دانش آموزان بسیجی در پنج آموزشگاه در حال اجرا می باشد.

وی در پایان گفت: کارشناسی اردوها با هماهنگی اداره کل برنامه برگزاری اردوی دانش آموزی در باغ موزه دفاع مقدس برای 400 دانش آموز را در دستور کار دارد که بخشی از آن انجام شده و بخش دیگر آن تا پایان تعطیلات تابستانی انجام خواهد گرفت.

در ادامه اعضای شورا به بررسی دستور جلسات پرداختند و معاون سیاسی و انتظامی فرماندار با تأکید برتحویل زمین های متعلق به آموزش و پرورش جهت احداث مدرسه و اردوگاه فرهنگی ، تربیتی ، رفع هر چه سریعتر موانع موجود بر سر تحویل این زمین ها از طرف اداره اوقاف و امور خیریه و شهرداری را خواستار شد.

همچنین مقرر شد شهرداری قدس در خصوص تأمین رنگ طرح هجرت3  و بخشی از هزینه های پایگاه های اوقات فراغت مساعدت لازم با آموزش و پرورش را داشته باشد.

به اشتراک بگذارید :