11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ ۲۱:۴۵:۱۳
کد مطلب:  1588904
رئیس فدراسیون ورزش دانش‌آموزی در مجمع عمومی سالیانه هیات ورزش دانش آموزی فارس خبر داد:
کسب مقام عالی هیات ورزش دانش آموزی فارس در کشور

رئیس فدراسیون ورزش دانش‌آموزی گفت: استان فارس توانمندی بسیار بالا در حوزه نیروی انسانی و عملکرد قوی در حوزه ورزش دارد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس دکتر حسین بابویی در مجمع عمومی سالیانه هیات ورزش دانش‌آموزی فارس گفت: استان فارس جز استان های نمونه و الگوی ما در بحث اجرای مدیریت هیات دانش آموزی است که این امر خود نشان دهنده استفاده درست از ظرفیت ها، ابزار و نیروی انسانی است.

رئیس فدراسیون ورزش دانش‌آموزی افزود: استان فارس در بحث تولید محتوا در حوزه ورزش کمک شایانی به وزارت آموزش و پرورش داشته است و جای بسی قدردانی دارد. بابویی با اشاره به جایگاه های ویژه هیئت های دانش آموزی در سطح کشور گفت: ورزش همچون درختی است که میوه های آن سلامتی، قهرمانی و احتزار پرچم است و ریشه اصلی این درخت ورزش های آموزشگاهی است.

وی ورزش را موثر در حوزه فرهنگ سازی دانست و گفت: ورزش به دانش آموزان در کسب مهارت های اجتماعی و اصلاح سبک زندگی کمک می کند.

رئیس فدراسیون ورزش دانش‌آموزی با اشاره به تداوم فعالیت های ورزشی دانش آموزان در ایام مواجه با کرونا ویروس گفت: در این ایام نسبت به تدوین آیین نامه های مجازی اقدام کردیم و در این زمینه موفق بودیم و صدها هزار دانش آموز در سطح کشور فعالیت های ورزشی را در منزل انجام دادند.

بابویی افزود: استان فارس جز استان های نمونه و الگوی ما در بحث اجرای مدیریت هیئت دانش آموزی است که این امر خود نشان دهنده استفاده درست از ظرفیت ها، ابزار و نیروی انسانی است و جا دارد از همه عزیزان سپاسگزاری کنم. 

به اشتراک بگذارید :