12 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ ۱۳:۱۱:۳۴
کد مطلب:  1588596
در آموزش و پرورش ناحیه چهار اصفهان برگزارشد:
آیین افتتاحیه مدرسه تمام ساحتی برگرفته از سند تحول بنیادین

آیین افتتاحیه مدرسه تمام ساحتی برگرفته از سند تحول بنیادین در مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 4 برگزارشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه چهار اصفهان در نوزدهمین روز از خرداد ماه 1400 و در راستای پروژه مهر 1400 و اجرایی شدن سند تحول بنیادین، آیین افتتاحیه مدرسه تمام ساحتی برگرفته از سند تحول بنیادین در محل سالن اجتماعات شهید آیت الله مطهری اداره آموزش و پرورش ناحیه 4 با حضور لیلا سادات ابطحی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان و معصومه پور رجب رییس گروه تحقیق و پژوهش اداره کل آموزش و پرورش، کمال مدیر آموزش و پرورش ناحیه4 و صادقی معاون آموزش ابتدایی ناحیه4 و مدرسین به صورت مجازی برگزارشد.

در این جلسه لیلاالسادات ابطحی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان ضمن قدردانی از حضور همکاران و زحمات ایشان گفت: از همکاری صمیمانه رییس اداره تحقیقات و پژوهش با آموزش ابتدایی در رابطه با سند تحول بنیادین سپاسگزاری می کنم. موفقیت آموزش و پرورش در گرو نگاه  عالمانه و حکیمانه معلمین و همکاران در آموزش و پرورش می باشد بالاخص معلمین عزیز که هر آنچه داشتند در سال گذشته که سال خاصی بود در طبق اخلاص گذاشتند و به عنوان مدافع سنگر آموزش تعلیم و تربیت را ادامه دادند.

وی افزود: باور درست از نگرش شما عزیزان آموزش و پرورش را به سمت پیشرفت هدایت می کند. مدرسه عامل پیشرفت کشور می باشدو آموزش و پرورش خود را مسئول اجرای سند تحول بنیادین می داند

ابطحی تصریح کرد: باید عینک تمام ساحتی سند تحول بنیادین را به چشم بزنیم  و نگاه تمام ساحتی داشته باشیم. مدارس؛ پرچم داران میدان آموزش هستند و مجاهدان صف مقدم شما همکاران عزیز می باشید و آنچه را به دست می آورید به عنوان چراغ راه برای نسل جدید به یادگار خواهید گذاشت.

درادامه معصومه پور رجب رییس گروه تحقیق و پژوهش اداره کل آموزش و پرورش استان ضمن قدردانی از زحمات همکاران  اجرای سند تحول بنیادین را برای مدارس لازم و ضروری دانست.

و درپایان کریم کمال مدیرآموزش و پرورش ناحیه 4 ضمن قدردانی از زحمات همکاران در خصوص ساحت های ششگانه سند تحول نکاتی را ارائه نمود.

گفتنی است دراین آیین مدارس نسیم، مهندس معصومی و شهید آوینی به صورت مدارس تمام ساحتی سند تحول بنیادین فعالیت خود را شروع می کنند.

به اشتراک بگذارید :