9 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ ۱۲:۱۷:۴۱
کد مطلب:  1588470
مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان در حاشیه بازدید از دوره های آموزشی سنجش سلامت دانش آموزان:
آمادگی ۶۱ پایگاه سنجش سلامت دانش آموزان در استان خوزستان

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در حاشیه بازدید از دوره های آموزشی سنجش سلامت دانش آموزان ، گفت :سنجش سلامت بیش از ۱۰۰ هزار دانش آموز بدو ورود به پایه اول در خوزستان در ۶۱ پایگاه انجام خواهد شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، کورش مودت پیش از ظهر امروز چهارشنبه ۱۹ خردادماه ۱۴۰۰ در حاشیه بازدید از دوره های آموزشی طرح سنجش سلامت نوآموزان پیش دبستانی و بدو ورود به دبستان اظهار کرد: طرح سنجش سلامت امسال با ۶۱ پایگاه تخصصی و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی از اول تیرماه در سراسر استان آغاز خواهد شد.

مودت با تاکید بر اینکه بیش از ۵۰۰ فرهنگی در پایگاه های سنجش سلامت استان فعالیت دارند، افزود: سنجش سلامت دانش آموزان یکی از طرح های ملی و غربالگری های برجسته کشور است.

وی در پایان با تاکید بر اهمیت و جایگاه طرح سنجش سلامت، توضیح داد: یکی از مهمترین طرح های غربالگری در سطح کشور طرح سنجش سلامت است زیر اطلاعات مهمی در ارتباط با سلامت دانش آموزان را ارائه می دهد.در پایگاه های سنجش سلامت یک پایگاه سلامت، یک اتاق ایزوله تحت نظارت و اشراف یک مراقبت تخصصی سلامت فعالیت خواهند کرد

به اشتراک بگذارید :