10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ ۱۱:۴۰:۵۴
کد مطلب:  1588412
سپاه استان و آموزش و پرورش استان ایلام برگزار کرد؛
جلسه روشنگری استانی (طرح لبیک) و نقش فرهنگیان و حضور حداکثری در انتخابات

در راستای روشنگری استانی ( طرح لبیک ) سپاه استان و آموزش و پرورش استان ایلام جلسه ای به همین منظور با حضور اعضا برگزار نمود.

   به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، جلسه روشنگری استانی (طرح لبیک) نقش فرهنگیان و حضور حداکثری  در انتخابات در سالن شهید غیاثی اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام برگزار شد.

حجت الاسلام علی محمدی نماینده ولی فقیه در سپاه استان با تبیین آیات قران و روایات در خصوص نقش آفرینی انسان در سرنوشت خود با توجه به منویات امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری مبنی بر فریضه و واجب بودن حضور در پای صندوق های رای گفت: مردم ایران اسلامی همیشه در طول دوره‌های مختلف پس از انقلاب در راستای حفظ آرمان‌های نظام و حراست از ایران اسلامی ایستادگی کردند و با مقاومت خود توطئه‌های دشمنان را که خواهان تضعیف اقتدار کشور بوده و هستند از میان بردند.

وی با تحلیل اوضاع سیاسی منطقه و دشمنان ایران و تهاجمات فکری و نیز رسانه های که علیه نظام جمهوری اسلامی ما  ضدیت دارند ادامه داد: هدف دشمنان ایجاد والقای دلسردی و بی انگیزگی از سوی معاندین به مردم جهت عدم حضور در انتخابات است و حضور حداکثری در پای صندوق های رأی خود گواهی بر بی اثر شدن همه توطئه های دشمنان است و به یاری حق تعالی ایران اسلامی با اقتدار و سرافرازی راه خود را که همان صیانت از ارزشهای اسلام است و با رهنمودهای حکیمانه مقام عظمای ولایت ادامه خواهد داد.

 در ادامه، حشمت اله وردی معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان هم از مشارکت حدود ۸۰۰۰ دانش آموز (رای اولی ) در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان ایلام خبر داد.

در این جلسه معاون ستاد اقشار و متخصصین سپاه استان ،سرهنگ ابراهیمی در سطح استان بسیج فرهنگیان استان و مدیران کانون ها و هیئت های اندیشه ورز شهرستانی توسط سازمان بسیج فرهنگیان استان ایلام حضور داشتند.

به اشتراک بگذارید :