20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ ۱۱:۲۸:۳۲
کد مطلب:  1588356
برگزاری جلسه ستاد برنامه ریزی و هماهنگی فعالیت های تابستانی و اوقات فراغت 1400 دانش آموزان سراسر کشور با دستگاه های اجرایی استان

جلسه ستاد اجرایی فعالیت های تابستانی 1400 استان زنجان  و  آیین رونمایی از پوستر کشوری فعالیت های تابستانی 1400با حضور مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت و معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل استان زنجان برگزار شد.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی  اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان ،در این جلسه علی رمضانی مدیرکل  فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت ضمن تقدیر از زحمات همکاران در استان زنجان اشاره داشت: در تابستان 1400 که استان زنجان به عنوان دبیرخانه این ستاد می باشد قرار است 30 هزار پایگاه تابستانی در سطح کشور افتتاح نماییم و 3 میلیون دانش آموز از تولیدات محتوای الکترونیکی پایگاه ه استفاده خواهند نمود.

وی عنوان داشت : ضروری است برای برپایی و شروع کلاس های تابستانی همه دستگاه ها و نهاد های استانی و کشوری در هماهنگی کامل باشند.

در ادامه این جلسه، جعفر گنج خانلو قائم مقام ستاد اجرایی فعالیت های تابستانی کشور و معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل استان زنجان نیز با قدردانی از تلاش همکاران در بخش های مختلف در فراهم سازی مقدمات اجرای برنامه های تابستانی از حمایت ها و پیگیری های اداره کل فرهنگی هنری تشکر کرد.

وی در ادامه با اشاره به هماهنگی و همکاری تمام دستگاه های درون و برون سازمانی برای اجرای فعالیت های تابستانی 1400 افزود: با همکاری ادارات و سازمان ها شاهد تابستانی ماندگار در سال 1400 خواهیم بود.

در این جلسه همچنین رییس اداره فرهنگی هنری،  اردوها و فضاهای پرورشی زنجان گزارشی از آخرین وضعیت استانها در اجرای برنامه ها و فعالیت های تابستانی ارائه نمود.

در این جلسه همچنین از پوستر کشوری فعالیت های تابستانی 1400 با حضور ویدئو کنفرانسی رمضانی مدیرکل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی و اعضای ستاد استانی رونمایی شد.

در پایان هر یک از اعضا پیشنهادات و برنامه های خود در باره موضوع جلسه را ارائه نمودند.

به اشتراک بگذارید :